Ekran błędu stop PROSZE O POMOC!

no wiec gdy wchodze do gry to ona sie odpala ekran sie robi czarny tak jak przy kazdym odpalaniu gry i nagle wyskakuje niebieski ekran błędu stop i pisze mi cos o sterownikach wideo i audio i na dole jest napisane trwa zzucanie pamieci wirtualnej czy cos takiego przynjamniej tyle zdolalem rozczytac i mam pytanie czy ktos wie jak to naprawic zebym normalnie mogl w ogole wejsc do tej gry PS. reinstalowywalem sterowniki audio i 2 razy reinstalowalem gre nic nie pomoglo wylaczalem tez sterwonik audio i tez nic nie pomoglo bardzo bym prosil o pomoc z gory dziekuje

Ok info o kompie:

Procesor CPU ATHLON 64 3000+ BOXS-AM2

Plyta glowna GIGABYTE M51GM-S2G AM2 GF6100 VGA DUALDDR2-800 SATA2 RAID FW GBLAN MATX

1.5 GB ramu

Dysk HDD SAMSUNG 160GB 7200 OBR SATA/300 NCQ 8mb CACHE

Karta grafy GIGABYTE Geforce 8600 GT 512MB DDR2 TV/2x DVI retail

Muzyczna jest prawdopodobnie zintegrowana z płytą wiec nie mam o niej info

inne gry chodza tylko z ta tak mam z reszta ta karta grayf byla kupowana tydzien temu

Nr. błędu: 0x0000008E (0x80000003, 0x80526FBC, 0xA327D78C, 0x00000000)

Ten uruchom ponownie mialem juz zaznaczony.

System: Windows XP

PPM na mój komp > właściwości > zaawansowane > uruchamianie i odzyskiwanie --> ustawienia > oznacz automatycznie uruchom ponownie > ok.

Wywołaj znowu bluescreen i na dole masz jaki plik go wywołuje i go napisz tutaj. Napisz jeszcze jaki masz system??

Nic mi nie podaje zadnego pliku tylko jest zzucanie pamieci wirtualnej i podany numer bledu ktory juz napisalem wyzej edytnelem w temacie tez jaki system

Mnie martwi to: “pisze mi cos o sterownikach wideo i audio”. Spróbuj wywalić stery od grafy i zainstalować te. Masz może firewalla Kerio poczytaj.

Fenio , zobacz, czy poda dokładniejszą przyczynę: z minidump

Tak, podalo plik ktory sprawia mi trudnosci to watchdog.sys lecz niewiem co to za plik i od czego :stuck_out_tongue:

P.S kerio nie mam ale odinstalowalem tego co mam i dalej sa BLuescreen juz jestem bez radny niewiem co robic a robilem wszystko co kazaliscie wlacznie z zainstalowaniem podanych wyzej sterownikow

Może Masz starego service packa?

a może reinstall systemu by pomógł :slight_smile: ???

Format to ostateczność, jak inne rozwiązania niezadziałają.