Problem z otwarciem Pendrive'a

Mam pendrive’a Kingston Data Traveller 2GB.

Dziś pojawił się problem - gdy otwieram “Mój komputer”, pokazują się dyski, i m.in. pendrive, klikam na niego, żeby go otworzyć i otwiera się okienko, żebym wskazał program, za pomocą którego ma być to otwarte. Tak jakby był to plik nierozpoznawalny przez system :confused:

Jak to naprawić?

Dodam, że gdy go wkłądam do portu USB to wtedy otwiera sę normalnie… Ale bez sensu go wyciągac i wkłądać co chwilę, gdy chce go otworzyć…

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale wczoraj używałem pen’a w obcym kompie i rano musiałem usunąc z niego plik z wirusem …

START >> URUCHOM >> wpisz regsvr32 shell32 -i , a później OK.

Podaj log z Combofix

Zrobiłem i nic. Dalej to samo. Mógłbyś napisać co tym wpisem zmieniłem na kompie ??

A zaraz dam loga …

Skoro piszesz, że nic to nie dało, to krótko mówiąc nic nie zmieniłeś.

Takie problemy wywoływane są przez wirusy przenoszone przez pendrivy, daj loga z combofix i ktoś Ci da wskazówki jak problem rozwiązać…

To po cholerę odpisujesz na moje posty …

Za taką pomoc dzięki :frowning: :frowning: :oops:

A to mój log z Combofix

Już wiem gościu co mi zrobiłeś… Teraz w ogóle po włożeniu CD lub pena nie włącza się okienko “powitalne” z opcjami otwierania … :oops: :oops: :oops:

Teraz proszę o przywrócenie tego !!

skorzystaj z Autoplay Repair Wizard

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

A inne dyski działają poprawnie???

Próbowałeś kliknąć PPM i wybrać z menu opcję OTWÓRZ?

Jeśli uda ci się otworzyć urządzenie w taki sopsób to wejdź w exploratorze w narzędzia, opcje folderów, widok, i tam kliknij aby pokazały sie ukryte pliki i foldery, i odchacz ukryj chronione pliki systemowe (czy coś w tym stylu). Zastosuj. Ok.

Jeśli Pendrive nie zadziała to i tak zrób tak jak pisałam i sprawdz czy na innych dyskach masz pliki z rozszerzeniami: pagefile.sys.vbs

A co z log’iem ?

Jest OK ???

Tak, log ok

no dobra ja miała ten sam a właściwie podobny:

viewtopic.php?f=16&t=262310

Albo to co mi pomogło:

http://peb.pl/bezpieczenstwo-i-anonimow … rusow.html