SP3 i problem z instalacją pozostałych aktualizacji

Witam serdecznie,

Mój problem wygląda następująco, instaluje system Windows XP SP2, zaraz po pierwszym uruchomieniu odwiedzam WU i instaluję SP3, który jest mi jako pierwszy proponowany. Po zainstalowaniu SP3 odwiedzam WU w celu instalacji kolejnych aktualizacji, pięknie się pobierają, ale już nie instalują. System wyświetla komunikat, iż dane aktualizacje i poprawki nie mogą pomyślnie zostać zainstalowane… i wymagane jest ponowne uruchomienie komputera. Restart -> WU i ponownie ten sam błąd i tak w kółko :frowning: Co zrobić by zainstalować poprawnie resztę aktualizacji - w tym IE7?

Pozdrawiam,

DanKar

Niestety ale istnieje trochę poprawek, które po zainstalowaniu SP3 nie chcą się zainstalować. Owszem pobierają się, ale zainstalować się ich nie da. Musisz odinstalować na chwilę SP3, zainstalować wszystkie pozostałem łaty wg uznania i na samym końcu jeszcze raz zainstalować SP3. U mnie pomogło :slight_smile: Powodzenia

Zbytnio mi się to nie uśmiecha, zna może ktoś jakieś inne rozwiązanie tegoż problemu?

Bez sensu - zainstaluje się wtedy masa niepotrzebnych poprawek i zaśmieci komputer.

Te poprawki będą dla SP1 lub SP2 a nie dla SP3.

Ja instalowałem inaczej SP3 i nie mam problemu z aktualizacjami.

Tematy :

viewtopic.php?f=7&t=243197

viewtopic.php?f=2&t=269212

viewtopic.php?f=2&t=243519

viewtopic.php?f=13&t=267955&hilit=problem+z+aktualizacjami

Też uważam, że to bez sensu.

Zamiast instalować XPSP2, a potem SP3, zintegruj SP3 z nośnikiem Windowsa i zainstaluj od razu XPSP3.

Pozbędziesz się wszystkich tych problemów.

No ale jeśli wolisz jednak po swojemu, to pierwszy link podany przez XMan viewtopic.php?f=7&t=243197 powinien rozwiązać problem.