Ściąganie z RapidShare na serwer

Witam, jeśli to zły dział to przepraszam :slight_smile:

Czy jest możliwość pobierania plików z RapidShare nie na dysk, tylko na swój serwer i dopiero z serwera na dysk ? Wiem, że idzie tak zrobić z plikami torrent, wymagany do tego specjalny program/skrypt chyba , który instalujemy na serwerze. Ale czy z normalnymi plikami tak też można ??

bez konta premium na RS na bank się tak nie da. Na darmowym ktoś ręcznie musi przepisywać tokeny.

pytam sie, bo już naprawdę ściągać nie idzie nic. Mam stałe ip, a po tym jak RS zmieniło zasady, to sie nie idzie dostać,kiedyś bynajmniej pisało ile trzeba czekać, żeby pobrać, a teraz cały czas pisze , że ip już pobiera plik, i rzadko kiedy to znika. Ale, za to jak już sie dostane to , nie wiem, ale nie muszę wpisywać tych kodów jak kiedyś, od razu pisze download.

teraz na rapidshare.com nie ma tokenów, możesz ściągać do woli na jednym ip bez czekania po pobraniu pliku tzn. kończysz ściągać jeden plik i od razu możesz ściągać następny, jest tylko dla zwykłych użytkowników ograniczenie prędkości pobierania do 500 kb/s czyli ok 62 kB/s, ale w twoim przypadku (jak i w moim) mamy ip wewnętrzne i ktoś z naszej sieci już ściąga my już nic nie ściągniemy (chyba, że na premium) dopóki ta osoba nie skończy, ja proponuję program do automatycznego ściągania z rapidshare Usdownloader, wklejasz do niego linki i program automatycznie ściąga je jeden po drugim, jeśli ktoś z sieci już ściąga to można ustawić by program sprawdzał status np co 1 minutę ( ja tak mam) i gdy ktoś przestanie ściągać to program automatycznie zacznie, przed pobraniem jest tylko 1,5 lub 2 minuty czekania, a co do ściągania na serwer to nie wiem, daję linka do usd:

http://odsiebie.com/pokaz/431583—f431.html

lub

http://www.sendspace.com/file/hrt1ri

dzięki programowi naprawdę można dostać się do ściągania :slight_smile:

ok, chyba że ktoś z mojej sieci też używa USD :lol: . Ale zobaczymy

ale nawet jeśli ktoś z twojej sieci używa usd to i tak masz dużą szansę na ściąganie :slight_smile:

no jak na razie przez godzinę zero dostępu, przed południem także

a czy ustawiłeś spróbuj ponownie po … min.??

oczywiście, leci co minutę :frowning:

.com nie ale Rapidshare.de ma nadal :smiley: a o który chodzi bartkowi?

com,

jezu, po prawi trzech godzinach się dostałem, =D> =D>

EDIT, a gdzie tam, błąd, a po tym znowu IP zajęte, zaraz mnie coś trafi