Problem z torentami na chello10mb/s

Witam

Od 3 dni jestem posiadaczem chello 10mb/s

pierwszego dnia jak mi je zalozyli odrazu odpalilem kilka torentow. bylem zachwycony pretkoscia sciagania gdyrz siegala 700 kilo na sekunde niestety taki transfer utrzymal sie tylko przez 1.5 dnia potem zaczely sie dziac różne dziwne zeczy. mianowice nie dosc ze transfer spadl do jakis 50 kil to jeszcze pojawily sie tak zwane “losy” tzn chwilowe zaniki lacza ale tylko wtedy kiedy mam odpalonego torenta. Sprawdzalem na kilku torentach i za kazdym razem bylo tak samo ;/ A jak chodzi o transfer ze stronek i tp to nic nie uleglo zmianie.

Jesli ktokolwiek moze mi w jakis sposob pomoc to z gory dziekuje

TAk ciekaw jestem co pobierasz z tych torrentuw, znając życie nic nie sedujesz. Sprawdź innymi programami zostaw włączonego kilenta torrent na dłuższy czas.

Kompa z odpalonymi torentami zazwyczaj zostawiam na cala noc. To nie jest moj pierwszy internet wiec wykazuje pewna kulturę sciagania. próbowałem na 3 programach i za kazdym razem bylo to samo ;/

Czyli telefon do pomocy technicznej. Dam swoją wypowiedż skoro bierzesz 10 mb to masz tyle mieć i ***** oni mają do gadania masz umowe na takie łącze płacisz za takie łącze i tak masz mieć.