Jaki router WiFi do domu? Cena max. 200zł

Cześć. Chcę kupić router WiFi do domu. Aktualnie mam neostade 1Mb/s. Max mam 200zł. Zastanawiam się nad TYM

Tylko że pod tego nie podepniesz neo.

Poczytaj

viewtopic.php?f=15&t=264855

Zresztą było już wiele razy na forum o routerach w tym przedziale cenowym

sorki ale podłącze się do tematu bo też szukam routera WiFi do neo i mam pewna propozycje tylko nie wiem czy dobra :slight_smile:

ROUTER ADSL D-LINK DSL-2640B

Fafik1987 , też się nad nim zastanawiałem i raczej ten model kupie.

wiesz @Maestro00 jakąś nie chce mieć już do czynienia z jakimi kolwiek urządzeniami o nazwie TP z wiadomych przyczyn :stuck_out_tongue: :wink:

Czekam na jakie bądź opinie tego D-LINK’a DSL-2640B :slight_smile: z góry dziex

Nie polecam…

D-LINK=zwiechy

Ogólnie już nieraz wypowiadałem się na temat routerów i punkt wspólny tych wypowiedzi jest jeden:

Jeżeli router to tylko LINKSYS (i chyba każdy kto ma obeznanie z routerami też to powie)

wacek4 , a dlaczego do tego Linksys WRT54GL-EU V1.1 nie podepnę NEO?

Jakoś ja kupiłem z 2 lata temu D-Linka DI-525 i nie mam z nim żadnych problemów ,żadnych zwiech , 2 komputery mają z niego neta - oba włączone z 10h/dobę .

Czyli ten Linksys WAG200G lub ten D-Link DSL-2640B będą obsługiwały Neostradę? Który z nich będzie lepszy?

Boziu, nie znam się na tym. Dla ciebie Maestro00 , może być oczywiste, ale dla mnie nie.

Tak. Oba obsługują Neostradę . Z tej twojej listy do D-Link lepszy ale jak już to weź http://www.agito.pl/routery_wi_fi_z_mod … 25566.html .

Matko nie wiem skąd by bierzecie takie “odpowiedzi”

Jak można porównywać Linksys-a do D-LINKa :shock:

Jakoś można . Pewno w życiu nie miałeś żadnego routera .

wacek4 , czyli co? brać tego Linksys’a? Bo szczerze powiedziawszy to te dwie firmy tylko obiły mi się o uszy. Nic nie słyszałem np. o tym Netgear.

Na własnych doświadczeniach . Nie pisze , że Linksys jest gorszy ale wole D-Linka . Nie miałem akurat tych modeli bo router już jakiś czas temu kupowałem D-Linka i nie narzekam , mój kolega ma Linksysa i też nie narzeka . Jak nie miałem żadnych problemów z D-Linkiem to pisze że jest dobry (10h dziennie włączone są dwa kompy , które mają przez niego neta i żadnego problemu nie było przez dwa lata).

Niech zgadnę… podłączone są kablem.

A spróbuj podpiąć 2 przez kabel + 2 Przez WiFi to się zacznie…

Rozgryzłeś mnie :roll: :shock: :?

Aż szkoda słów (nie będę się chwalił ile miałem a z iloma miałem doczynienia bo to nie ma sensu)

A to akurat nie jest aż taka zła firma jeżeli chodzi o routery.

http://www.allegro.pl/item422589303_sup … _wifi.html

Sprawuję się on dość przyzwoicie

(przyzwoicie to nie znaczy że jest porównywalny z linksysem)

Jeden jest podpięty kablem , drugi bezprzewodowo . Kiedyś był dwa bezprzewodowo ale był mierny odbiornik wifi w kompie i ledwo co łapał sygnał - i nie mówcie , że to wina routera bo laptop łapał sygnał z dużo większej odległości .

Sprezentujesz mi jeszcze 2 piece to sprawdze :stuck_out_tongue:

Czy mogę liczyć na konkretną jedną sprecyzowaną odpowiedź? Bo na razie to mały OT się zrobił. :stuck_out_tongue:

Żeby nie wywoływać kolejnej fali komentarzy - kupuj Netgeara .

Linksys WAG200G - Czy ktoś powie, że to gówniany produkt? Ja uważam, że jest genialny…