Jaki Kupić router ASUS WL-520GC czy LINKSYS wrt54GL?

Witam mam problem z wyborem routera bezprzewodowego chciałbym kupic jeden z w/w modeli jeden i drugi ma bardzo dobre opinie jednak ten asus podobno nie ma klienta sęk w tym ze niewiem o co chodzi. Chce podłaczyć router do modemu który mam z sieci kablowej ASTA-NET i korzystac z neta przez WIFI bo uzywam laptopa a nie mam ochoty klaść i chować kabli z RJ. Proszę o pomoc w zakupie bądź poradę może jakiś inny model routera wiem ze ten asusa jest stosunkowo dużo tańszy w mojej miejscowości to różnica w cenie wynosi ok. 80 zł, a wiem że ma prosty w obsłudze konfigurator EZ SETUP który jest w języku polskim. Chyba ze jakiś inny model routera typu EDIMAX 6204wg lub jeszcze cos innego, nie jest problemem wydać pieniądze za coś czego nie będę używał lub przepłacać za nazwę firmy liczy się dla mnie jakość usługi urządzenia. Chciałbym mieć bezproblemowe łacze WIFI które by sie nie zrywało bądź nie zawieszał by się nie trzeba było resetować routera i nie miałby on problemów z siecią p2p i torrent. Nikomu nie będę udostępniał łącza internetowego,(grozi za to kara 1000zł http://www.asta-net.com.pl) będę korzystał tylko z laptopa pod tym łączem. Proszę o pomoc w doborze zakupie routera. Dziękuje za pomoc w razie pytań postaram się szybko odpowiedzieć. Oba modele są dostępne w sklepie komputronik i nie ma problemu żeby załadować do nich nowy soft.