Nie mogę pobierać torrentów

Jak w tytule, nie mogę pobierać torrentów :frowning:

Mam internet doprowadzony drogą radiową, mój dostawca internetu powiedział ze codziennie w godzinach od 22:00 do 8:00 rano mogę pobierać wszystko bez żadnych ograniczeń ale mimo to w tych godzinach też się nie da :frowning: Dostawca twierdzi ze na pewno się da tylko ja mam coś nie tak w konfiguracji.

Bardzo proszę o pomoc.

A jak konkretnie objawia się ta “niemoc”?

masssa , a jakiś error wyskakuje jak chcesz pobrać torrenta czy coś?

Polecam mediamarkt, empik itd.

“niemoc” objawia się tym że niby rozpoczyna się ściąganie w uTorrencie (bo właśnie tego programu używam ale próbowałem tez na innych) ale nie pobiera torrentów.

Może to rzeczywiście wina portów, proszę o pomoc z tym przekierowaniem

Porchekarera - daruj sobie swoje uwagi, dla twojej wiadomości: w miediamarkt i empik nie sprzedają torrentów

mam podobny porblem z pobieraniem torrentów

jesli zaczynam pobierać torrent (mam viste, poprxez Opere probuje sciagac, wczesniej uTorrent i sytuacja sie powtarzala) wyskakuje mi okienko o treści: Time Out i torrent nie chce sie ściągać, jest caly czas 0%, wydaje mi sie ze nie jest to kwestia rutera czy dostawcy internetowego,bo dwa inne kompy sa podpiete i sciagaja torrenty bez porblemu… a nie bardzo wiem gdzie i jak i co moglabym poprzestawiac zeby i u mnie chciało ściagać…