PILNE! -> WRT350N + Neostrada (przez router pentagramu)?

Mialem do tej pory Linksys WAG300N z wbudowanym modemem ADSL, także problemów z netem nie było, teraz mam WRT350N (kablowy, wejście RJ45) i chce podłączyć nim neo ale potrzebny mi modem :confused: Czy bedzie internet jeśli podłącze WRT350N http://moto.allegro.pl/item454037286_li … legro.html z gniazdkiem tel. poprzez router PENTAGRAMU? http://www.allegro.pl/item472051703_pen … w_24h.html . Prosiłbym o szybką odp. Z góry dziekuje…

[gniazdko tel.] --RJ11–> [router Pentagram] --RJ45–>WRT350N -->INTERNET ))WiFi))))—>

P.S.Nie jestem w 100% pewny czy pentagram jest też modemem neo, a taki jest niezbędny…

Już ci mówię :smiley: nie będziesz miał wcale internetu ponieważ :idea:

Router pentagram do internetu Cerberus P 6311-07A (ADSL - Aneks A) pracuje w innym standardzie niż LINKSYS WRT350N ( który jest tylko do kablówek) to są dwa różne standardy które w życiu z sobą nie będą się komunikowały chyba że:

Kupiłbyś sobie router ADSL-Aneks A z wyjściem WAN tj radiowym a tego linksysa połączył z nim bezprzewodowo jako klienta w tedy to ci pójdzie. Po łączu radiowym a tak to zapomnij. Po kablu nie będzie ci działało .

A dobierz sobie tak routera od Adsl-a żeby miał ten sam standard radiowy co linksys tj:

802.11b,

802.11g,

I NIE PISZ POSTA POD POSTEM :!: :!: :!:

Dzieki… czyli jednym słowem bez sensu… ? :smiley: Po co podłączać jeden router WiFi pod drugi, skoro starczy ten drugi… Więc dla WRT350N już chyba tylko allegro.pl zostało…

Nie chce się wymądrzać ale ma WRT350N i on nie ma żadnego wbudowanego modemu. Ja mam podłączony modem od kablówki do rutera przez skrętkę czyli dokładnie tak jak chcesz to podłączyć. Tyle ze u Ciebie za modem będzie robił router pentagram a reszta tak samo. Według mnie wszystko będzie hulać.

Pozdrawiam, COOLCIKO

TEZ TAK MYSLALEM, ale chcialem sie dopytac, zeby czasem nie kupic czegos niepotrzebnego. Z gniazdka TP wychodzi RJ-11 i wchodzi do modemu/routera pentag. (zamiast do modemu org. neo / modemu wbud. w wag300),

a modem/router pentagramu ma 4 wyjscia RJ-45 - w WRT350N natomiast jest wejscie RJ-45 (WAN)… Łącząc modem pentag. przez RJ-45 z WRT350n powinno wykryc sygnał internetu…

PROSZE O WIĘCEJ OPINNI BO JUŻ TERAZ NIE WIEM:)

outlawzpl , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

OTy – Kosz