Wirus worm.autorun.nns

Witam,

mam problem z wirusem Worm.Autorun.Nns. antywirus ArcaVir kompletnie sobnie z nim nie radzi8, tymczasem spowodował on odcięcie dostępu do dysków lokalnych - przy próbie wejścia w dysk C czy jakikolwiek inny pojawiają się komunikaty o odmowie dostępu, braku uprawnień bądź nierozpoznaniu urządzenia (!). prigramy jeszcze działają… nie wiem dwóch rzeczy: czy w takiej sytuacji w ogóle możliwe jest zainstalowanie i uruchomienia ComboFixa (którego już kiedyś używałam), skoro nie mam jak dostać się do pliku instalacyjnego (dysk C jako taki nie działa, choć system jeszcze chodzi), żeby wygenerować log oraz jakie ewentualnie polecenie mam wpisać w notatnik, żeby wygenerować odpowiedni log.

ewentualne inne rozwiązania?

z góry dziękuję za pomoc

Prosta sprawa… pobierz combofix i zapisz na dyskietke potem uruchom windowsa w trybie awaryjnym klawiszem F8, skopiuj np. na pulpit i uruchom. Problemu byc nie powinno, bo jezeli powoduje to wirus, to w awaryjnym sie nie uruchomi…

Prosta sprawa… pobierz combofix i zapisz na dyskietke potem uruchom windowsa w trybie awaryjnym klawiszem F8, skopiuj np. na pulpit i uruchom. Problemu byc nie powinno, bo jezeli powoduje to wirus, to w awaryjnym sie nie uruchomi…

tu znajdziesz instrukcję - “Jak usunąć tego typu ZŁO”

viewtopic.php?f=2&t=272230

to jest ten sam problem.