Brak możliwości zalogowania się do windows

Podczas uruchamiania się systemu w ostatniej jego fazie system wyświetla Komunikat logowania, że zalogowanie nie było możliwe. Sprawdź czy używana przez Ciebie nazwa użytkownika i hasło są poprawne a następnie wpisz hasło poprawnie.

Chodzi o to, że ja nigdy nie miałem hasła na komputerze i teraz nie mogę wejść. Na szczęście mam 2 Windowsy na komputerze i teraz jestem na tym drugim.

Przeskanowałem system Ewido, znalazło tego worm.brontok.a i wiele plików zarażonych i usunęło niby wszystko ale nie mogę dalej wejść na tamten Windows.

Proszę o pomoc.

a próbowałeś wejść w trybie awaryjnym i skasować hasło?

Pobierz Combofix przeskanuj system i daj log na forum.

Loga wklej na www.wklejto.pl lub http://www.wklej.org/ a w poście daj tylko linka

W Trybie Awaryjnym też prosi o hasło:/

log z ComboFix www.wklej.org/id/21626/

wklej do notatnika:

Zapisz plik jako CFScript.txt najlepiej aby ikonka tego pliku znajdowała się obok ikonki ComboFix.exe

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe powinno rozpocząć się usuwanie po tym daj log na forum.

Loga wklej na www.wklejto.pl lub http://www.wklej.org/ a w poście daj linka

www.wklej.org/id/21634/

Log wygląda na czysty.

usuń ręcznie folder C: \Qoobox oraz instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Wykonaj optymalizacje Autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Przeskanuj system daj raport na forum

lub Dr.WEB CureIt!

Dziwna sprawo no, wirusów już nie ma.Przywracanie wyłączyłem i włączyłem ale nadal nie mogę wejść na tamten system. Wpisuje moją nazwę użytkownika bez hasła daje enter i już trwa ładowanie ustawień osobistych pokazuje się tapeta a po chwili trwa zapisywanie ustawień i znów pojawia się okienko logowania, że złe hasło wpisałem lub nazwę użytkownika. Może da się jakoś w rejestrze zrobić czy cuś. Kurcze bo formata nie mam zamiaru robić, muszę się dostać na tamten Windows.

Mam pytanie,Czy będąc na Windows z dysku D(tym działającym co teraz jestem)da się otworzyć edytor rejestru Windowsa, który jest na dysku C aby usunąć wpisy odpowiedzialne za logowanie, które prawdopodobnie pozmieniał wirus zanim go usunąłem? Albo no nie wiem może ma ktoś inny pomysł? Wierszem poleceń może ? tylko nie wiem jak. Proszę o pomoc… Bo w sumie jak wam teraz daje logi to i tak tam są procesy które uruchamiają się wraz z tym Windowsem z dysku D a Problem jest z tym drugim…Może trochę zawiłe ale tak mi się wydaje.

Spróbuj sie zalogowaś na konto Administrator z hasłem podanym przy instalacji i stamtąd zmienić hasło użytkownika.

Do wyboru jest tylko moje konto, które jest bez hasła.( Gdy wpisuje jakieś hasło to wyskakuje, że podaje złe hasło a gdy nie wpisze żadnego hasła i dam ENTER to ładuje się przez chwile((trwa ładowanie ustawień osobistych pulpit widać i za chwilę trwa zapisywanie ustawień i pojawia się znowu to okno, że złe hasło #-o )) )

W trybie awaryjnym zaś jest za to administrator ale też nie mogę wejść bo chce hasło. Nie ustawiałem nigdy hasła. Więc nie ma jak wejść.

Masakra :?

Zobacz to.

Dajesz Ctrl+Alt+Del i wtedy wpisujesz administrator. Spróbuj puste hasło. Jak nie to zobacz coś takiego jak OPHCRACK, może pomoże.