HijackThis długo myśli nad "015 - Trusted Zone enumeration"

Po update Spybot - Search & Destroy, coś sie dzieje dziwnego. Kiedyś nie było tego problemu. Teraz gdy sprawdzam log HijackThis to długo myśli nad “015 - Trusted Zone enumeration”- co pojawia sie na górze w pasku postępu. Nie udaje mu sie nic z tym zrobić i sprawdza dalej- co innego, i później w logu jest to pominięte.

P.S. Zauważyłem że w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\ZoneMap\Domains\ pojawiła sie ogromna lista adresów podejrzanych (wg alfabetu, od a-z):

65255990.jpg

Pobierz ComboFix i przeskanuj system

Na czas pobierania i skanowania proszę wyłączyć wszelkie zapory i antyvirusy

Loga wklejasz na WKLEJ TO lub WKLEJ a w poście daj linka

Narazie nie użyłem combofixa bo kiedyś go użyłem i mi całkiem rozwalił ustawienia w systemie, wszystko musiałem ustawiać. Cofnąłem w spybocie w “ochrona” (przedtem użyłem opcji “immunize” przez co chyba to sie stało) i jest tak (nie używam IE, mam w firewallu zablokowane IE):

67643846.jpg

a było wszystko “protected” i lista sie mniejszyła bardzo tych dziwnych stron i jest tak:

3614061.jpg

86751544.jpg

Można te foldery z tymi adresami usunąć?

W HijackThis jest już dobrze. Nie ma już tego problemu. Log z HijackThis:

http://www.wklej.org/hash/7798695b47/

przeskanuj komputer Kaspersky

gdy będą wirusy pokaż raport lub Dr.Web Cure It!

Dr.Web Cure It! znalazł tylko jednego trojana, ale z tego co czytałem to fałszywie stwierdza to trojanem.

RegUBP2b-mateusz.reg;D:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Spybot - Search & Destroy\Snapshots2;Trojan.StartPage.1505;Usunięty.;