Jak w az.pl podpiąć hosting

Witam, mam taką sytuację, hosting mam na boo.pl, jednak domenę kupiłem na az.pl i chcę połączyć domenę az.pl z hostingiem, jednak nie wiem gdzie się to robi na az.pl … nie znalazłem takiej opcji o podpięciu do innego hostingu… proszę o pomoc …

Poszykaj w az czegoś takiego jak adresy DNS. Tam musisz podać adresy DNS z boo. Więcej znajdziesz w pomocy boo.

Pierw wchodzisz na az.pl. Logujesz się na swoje konto, jeżeli masz domene .pl w menu wybierasz Domeny polskie -> Lista domen polskich, jeżeli masz domenę globalną .com, .net, .info itp. wybierasz Domeny globalne -> lista domen globalnych, jeżeli masz domenę .eu, Wybierasz Domeny .eu -> lista domen .eu. Pojawia się tabelka z Twoja domeną. Dane, które Ciebie najbardziej interesują znajdują się w komórce DNS. Klikasz na któryś z adresów, pojawia się pole edycji. W “dns1:” wpisz dnsa.infomex.pl w “dns2” wpisz dnsb.infomex.pl

Teraz logujemy sie na konto boo.pl.

:arrow: panel administracyjny -> domeny główne i wpisz swoją domenę.

wielkie dzięki ale jest jedno ale, gdy wchodzę na tą domenę pl to mi przekierowuje na hosting co już miałem, a ja chce żeby było to .pl jak to zrobić ?

pomóżcie proszę

Wejdź na panel administracyjny -> subdomeny następnie w polu subdomeny wpisać “www”, wybrać z listy dostępnych domen właściwą domeną oraz z następnej listy katalog, na który domena ma kierować. Po użyciu przycisku “dodaj” należy odczekać do 6 godzin na reload konfiguracji aby domena była w pełni funkcjonalna.

blakb4.th.jpg

Już dodałem, ale jest taka sytuacja bo ja ją już wczoraj rano dodałem, ale nie wpisałem dnsow na az.pl a dopiero dzisiaj wpisałem dnsy do az.pl, czyli mam czekać jeszcze 6 godzin ?

Domena jest dobrze podpięta i powinna działać, ale z tego co widzę to forum przenosi na -----.boo.pl/index.php?redir=1. Może spróbuj sprawdzić ustawieniach forum.

tzn jak ustawienia co zrobić ?

mam ten sam problem co kolega wyżej

pomozcie