Początki tworzenia stron WWW

Swoją przygode z tworzeniem stron WWW zacząłem na Windows XP ale tak się złożyło że muszę pracować na Viście. DLatego w związku z tym mam pytanie, który program się najlepszy pod ten system dla początkującego? Parę programów przeglądałem ale może dowiem się jeszcze czegoś ciekawszego, lepszy program…

Z góry dzięki!

Darmowy: Aptana Studio 1.1

Płatny: Dreamweaver CS3 PL

zainteresuj sie tym

StudioLine Web + Photo Classic 3 Plus

Oprogramowanie do tworzenia i publikowania profesjonalnych witryn internetowych, a wszystko to w jednym interfejsie bez znajomości HTML. Program łączy wszystkie funkcje do tworzenia, publikowania oraz aktualizowania witryn internetowych. Aplikacja ma szeroką bazę narzędzi, które pozwalają na import i edycję grafik. Aplikacja działa w trybie WYSIWYG. W budowie własnego projektu przyda sie na pewno spora baza gotowych szablonów. Program ma wbudowanego klienta FTP- który pozwala umieścić projekt na wybranych serwerze.

szukaj w Google jest wersja portable

Portable StudioLine Web 3.50.52.0 Multilingual + Photo Classic 3 Plus

http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

Ściągnę sobie dwa pogramy i przetestuje. Dzięki wielkie.

Ten program podany przez REALMADRYT to darmowy? Czy płatny?

Ja proponuje notatnika od początku mojej przygody z html korzystałem z niego i jakoś do teraz nie narzekam a i do tego masz go za darmo i nic instalować nie musisz :slight_smile:

Najlepiej notatnik i dobre forum z tutkami. Szybciej nabierzesz wprawy. Ja zaczynałem od programów, ale szybko przerzuciłem się na notatnik.

już pobrałem te programy…zobacze co one tam mają…

a co do notatnika to o jakim “forum z tutkami” mówisz? Bo nie wiem co to jest za bardzo :wink:

A po co Notatnik? Nie lepiej poleceniem “copy con”?

Ja polecam Zajączek 4.1 :slight_smile:

Bardzo fajny program jak i dla początkujących i zaawansowanych.