Freehost.pl ile czeka się na darmowy hosting?

17dni temu założyłem darmowe konto na freehost.pl dostałem e-mail potwierdzający a na stronie administracyjnej wciąż mam napis “Twoje nowe konto uzyska pełną funkcjonalność w ciągu kilku minut.” i otwarcie adresu strony w przeglądarce wyświetla że niema takiej strony.

Jestem początkującym stworzyłem swojego pierwszego html chcę go wysłać na serwer.

jak chcesz to ten serwer też jest darmowy a ja mam tam stronę od 2 tygodni i nie narzekam http://www.000webhost.com/

ten hosting działa, ale…

w regulaminie było coś o zakazie umieszczania obrazków myślałem że to po prostu źle przetłumaczyłem ale na prawdę serwer nie chce wyświetlać zdjęć czy może ja zrobiłem coś źle?

Załadowałem pliki do tego folderu public_html bo tak kazali w efekcie po otwarciu adresu strony pokazuje się biała strona z Index of / i widocznymi odnośnikami żeby wejść bezpośrednio w stronę muszę mieć na końcu adresu nazwę pliku głównej strony czy da się zrobić żeby adres odwoływał się bezpośrednio do mojego pliku html?

Witam

Tezla , wykasuj z folderu public_html standardowy plik index.htm lub index.html a plikowi swojej strony głównej nadaj jedną z tych nazw. Oczywiście jeżeli strona składa sie z kilku podstron po zmianie nazwy pliku strony głównej będziesz musiał odpowiednio zmodyfikować menu na podstronach.

Pozdrawiam

OK dzięki podziałało :smiley:

Na konto na freehost czekałem 25 dni i jest

Obrazki już opanowałem