Który producent radeonów według was jest najlepszy?

Urządzam ankietę nie po to żeby wywoływać kolejną wojnę ati vs nVidia (czy inną tego typu), a po to aby uzyskać konkretną odpowiedź w formie czystych statystyk, proszę aby jak najmniej pisać, a jedynie głosować.

Czasami suche statystyki są o wiele lepsze niż miliony słów, które nic nie znaczą.

Gdybyście cenili i/lub szanowali innego producenta którego nie ma w ankiecie proszę o podanie nazwy tego producenta.

Każdy zapewne głosuje na tego, którego ma :wink:

Ja myślę że GeCube…

Bezsensowna ankieta - logiczne, że najlepszy jest producent, który na daną chwilę produkuję najwydajniejszą wersję danej karty…

Ja głosuje na PowerColor…

Robi to bardzo dobrze…

:wink:

gigabyte najlepsze jest

Ja mam Asusa, ale najlepszy jest PowerColor do kręcenia,i głosowałem na PowerColor.

Nooo bo pewnie masz Gigabyta… :lol:

I nie tylko do kręcenia…

Zabrakło jeszcze Galaxy :?:

Według mnie Sapphire.

Zabrakło chyba Herculesa ?

Fakt, zabrakło Galaxy, przepraszam za to.

Hercules… Firma w swoim czasie była niczego sobie, nawet dobra, jednak robiła radeony do serii 8xxx. W ankiecie tej uwzględniłem zdecydowaną większość aktualnych producentów. Pamiętajcie: większość nie znaczy wszyscy.

zgadłes :mrgreen:

:stuck_out_tongue:

Strasznie się Gigabyty grzeją…

Nie nadają się do O/C

Sapphire - producent najwydajniejszych kart ATI na AGP i bardzo mocnych pod PCI-E :wink:

:hahaha:

Najwydajniejszych :?:

Jednych z lepszych ale na pewno nie najwydajniejszych…

:hahaha:

nie masz pojęcia to się nie odzywaj… to jest najwydajniejsza karta ATI na AGP (bije nawet geforce 7800gs na agp bez o/c ma więcej jednostek px/vertex, wyższe zegary):

http://allegro.pl/item202572321_agp_sap … tokow.html

znajdź mi silniejszą kartę ATI na AGP…

Mam pojęcie i to większe od ciebie…

:lol:

Sam miałem w przeszłości wiele radków…

I PowerColory biły Saphiry

Nawet ostatnio pisał tak Remix że PowerColory są bardzo dobre…

Więc kto się nie zna to się nie zna… :twisted:

ale OBECNIE to sapphire wyprodukował najlepszą kartę ATI na AGP, a co było w przeszłości to się zdarzyło kiedyś, teraz przoduje Sapphire…

Prosiłem o to żeby nie urządzać wojen…

Ech… Wy, ludzie…

7950gt i ta jest dosyć mocna

http://www.newegg.com/Product/Product.a … 6814241049

2900xt bez znaczenia k. referencyjne

a tak z obecnych Sapphire/His/PowerColor/GeCube, ale drech nie jestem nie musi pisać abbibas żebym kupił, chłodzenie/model/takty/pamięci jak kto inny dobrą zrobi to brać.

Wow, to na agp, są jeszcze takie mocne karty…