A4Tech X-710F vs. X-750BF

Witam. Zastanawiam się nad kupnem myszki. Aktualnie posiadam A4Tech Opto 518 i bardzo mi pasuje ale już trochę się zużyła i potrzebuje nowej. Używam podkładki Aqua A2. Potrzebuję myszki, która będzie dobrze się sprawować w CS 1.6 itp. oraz przy grafice (np. PS). Zastanawiam się nad tymi dwoma ale nie wiem czy warto dopłacać do 750BF… Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem x-750BF. Również kupiłem dla potrzeb CS. obecnie gram na 1600dpi, monitor 19", 1280x1024. Podczas grania niewygodnie zmienia się ustawienia dpi. Mysz posiadam od 11.12.2006 i jak na razie żadnych problemów. Polecam właśnie ją! Dla porównania w domu mam jeszcze a4-tech r7-70d ale ona nie daje się do grania.

Pozdrawiam

Też miałem dylemat i wybrałem jednak droższą x-750BF. Laser działa na dosłownie każdej powierzchni (o dziwo nawet na lustrze zachowasz minimalną kontrole nad ruchem kursora) co jest przydatne kiedy np. ktoś mi zrobi burdel na biurku. ;p W CSie myszka sprawdza się bardzo dobrze (gram od 1600 do 2500 DPI, przy naprawdę niskiej czułości). Poza tym… miałem w rękach x-710F i może to tylko wina tego egzemplarza ale nawet nie potrafię ich porównać jeśli chodzi o wykonanie. Moja jest ładnie wykończona, wszystko jest dobrze spasowane a w myszce brata… lekkie ściśniecie myszki i słuchać gruchot plastiku pod ręką, nie wspominając nawet że części przemieszczają się w stosunku do siebie (niby nic, ale ja osobiście lubię kiedy, wiem że trzymam coś co się nie rozpadnie).