LCD Samsung SyncMaster 940 N (19") za 499zł - warto?

Jak w temacie.

Przecena z 799zł. Czy to dobry monitor za 500zł? Jak jest z gwarancją na matrycę, ze smużeniem itd?

Widziałem też w sieci jakieś podobne Samsungi ale z dopiskami 940N (np SM itp.) - one się czyms róznią czy to jest to samo?

post-25491-13856533671371_thumb.jpg

ten dopisek SM to inaczej SyncMaster :]

Za taką kwotę to opłaca sie kupić monitor. 500 zł za 19’’ nigdzie nie znajdziesz chyba że używany lub no-name.

Opłaca się jak najbardziej ;] jak wszystko w tej promocji ;] ale to ogólnie końcówki serii a te monitory to nawet z ekspozycji są więc pewno ilość sztuk można policzyć na palcach no i w sumie są pewnie używane bo na ekspozycj na ogół stoją włączone monitory ;] no i ta promocja jest tylko 18stycznia od 7 rano także pewnie aby sie na coś załapać trzeba tam pojechać 17stycznia i przenocować pod wejściem heh ;D

http://www.mediamarkt.pl/warszawa_bemowo/gazetka/

Opłaca się i to nawet bardzo. Sam kupiłem podobnego 940BF, wygląd ten sam, trochę lepsze parametry i złącze DVi. Ale za te cenę to i tak bardzo dobry monitorek no i firma. :mrgreen:

chciałem go kupić (ze względu na cene) ale tata mi kupił większy na urodziny :stuck_out_tongue: duża rozdzielczość, szybki czas reakcji i w ogóle :slight_smile:

polecam

ps. nie pracuje dla samsunga :smiley:

Dziękuję za odpowiedzi :slight_smile:

Już jest w moich rączkach (były dwie wersje; “940N” i “940N Plus” - wziąłem z “+” choć nie wiem czym się różnią) :slight_smile:

N+ to możliwe że matryca TN+ lub TN+FILM jak niekiedy nazywają.

wersja beZ + jest chyba z pivotem ale to szczegół.

za taką kwotę nie ma co wybrzydzać

np w vobisie ten co kupiles kusztuje 769 zł :]

Ludzie …ja mam ten monitor od grudnia kupiłem za 800 zł. Polecam gorąco bo naprawdę monitorek dobry jest