ATI Radeon HD 3690 vs cała reszta... :)

Witam, zakładam ten temat, by na forum omówić ATI Radeona HD 3690. Widziałem jego testy - karta wymiata. Oto link - niestety test jest po angielsku:

http://www.techworks.pl/newsy,4373,1,Test_HD_3690.html

karta niedostępna słabsza od hd3850 - raczej nie warta uwagi :slight_smile:

Ja tam wierzę, że jednak ją wypuszczą poza Chiny, poza tym jak chcesz wiedzieć to ta karta ma mieć cenę ATI HD 2600 XT czyli jakieś 300 zł

najpierw piszesz o wierze, że sprzęt dotrze do odbiorców polskich, a potem spekulujesz jego cenę, podobnie było z hd38x0 też miały być tańsze niż są…acz kolwiek gdyby okazało się, że masz rację to jaki low end do prostych i starych gierek będzie ciekawą pozycją i konkurencją dla 8600gt (tutaj jest wydajniejszy HD).

No wiesz, w Chinach cena 2600 XT i 3690 jest taka sama - 999 juanów

Wyczytałem że cena nie powinna przekroczyć 110USD. Jeśli karta nawet będzie kosztowała +50% czyli w sumie ok 400zł to kupno GF8600GT/GTS nie będzie się nijak kalkulować. Co prawda ciężko będzie ATI przekonać graczy do swojego produktu po kompletnie zepsutych sterownikach ale wg. testów karta będzie miażdżyć serie gf8600.

Zobaczymy co czas pokarze, jaka będzie cena i czekamy na więcej testów.

Kupię ją niemal na pewno, ale tylko jeśli będzie kosztować 300 zł, bo nie mam kasy i jeszcze muszę pod nią wymienić zasilacz…

Zachęcam też innych użytkowników do wypowiedzenia się na temat karty