Jaka najlepsza grafika na AGP

wiem że temat rzeka ,ale szukam opini jak jest jeszcze z serji AGP w tej chwili najlepsza i najwydajniejsza do gier grafika . Bardo bym prosił o wypowiedzi opinie i linki .

7300GT Sonic 256MB DDR3,

Radek x1950,

Są lepsze, ale nie opłaca się pchać tyle kasy w agp.

x1950xt lub 7900GS

moim zdaniem na agp to w ogóle nie opłaca się wkładac kasy, ale jak juz konkretnie brakuje funduszy to proponuje jakiegos radka z serii 9x (np 9550 i kręcić!) od PowerColor ~ wydatek ~200zł i to jest juz max. ile opłaca się włożyć.

Najlepszym układem jest Radeon 1950pro a najnowocześniejszym 2600XT

no i są jeszcze Geforce 7900GS , 7800GS

x1950pro, i jeszcze będziesz mógł nieeeeeźle kręcić.

tylko i wyłącznie 7300GT z pamięciami DDR3, najlepiej sonic od firmy Palit:)

W stosunku cena/wydajność jak najbardziej, najlepszą karta na AGP jest 7300GT. Jeżeli jednak zależy nam na wydajności , to najmocniejszą kartą na AGP będzie Radek X1950.

Zależy od kompa,jeśli masz dobry procek,ram to może to przedłużyć “życie” kompa o te 2,3 lata,ale jeśli masz jakąś słabiznę 1 GHz,256 MB ram,słaby zasilacz to wtedy najlepsza nawet grafika niewiele da - i pozostaje kupno nowego PC,bo każda rzecz jest w tak starym kompie do wymiany,łącznie z wolnym twardym dyskiem

dlaczego od palita? przecież ma zaniżone taktowania… (400/1000)

lepiej brać galaxy (500/1400)

Ja ostatnio dokupiłem sobie galaxy 6800 xt za 150 zł z gwarancją … Miałem wcześnie radka sapphire 9550 (@ 9600 pro) 128MB/128bit. Zmieniłem i twierdzę, że to był trafny wybór … Do kompa o mojej konfiguracji nic więcej nie pomoże … Lepsza grafika nie ma sensu bo i tak procek przytrzymuje … Jeśli masz skrzynke z podobnymi podzespołami to polecam ten właśnie model karty …

100% racji brać 7300GT Galaxy ZALMAN 1,4ns 128/128 :wink: nic innego na agp … po prostu się nie opłaca !!

a ty wiesz jak ciężko dorwać tą grafę jeszcze na zalmanie :expressionless:

Mój kolega kupił sobie pod AGP 7300GT, jest zadowolony, ale to nie to samo co PCI. Nie opłaca się tracić kasy na karty AGP.

Ja też popełniłem ten błąd, kupiłem tą samą kartę na AGP, ale reszta mojego kompa to szrot i potencjał karty jest niewykorzystywany (MSI KT3 Ultra 2, Duron 1,3; RAM 1 GB ddr 400 MHz.

kynx , ja mam do sprzedania :wink:

chrucik , ale tak jak napisałem kupiłem już kartę Palita GF 7300GT i jestem z niej bardzo zadowolony, a błąd popełniłem w tym że kupiłem kartę na AGP, bo jak patrzę teraz na ceny AGP a PCI-E to :x

Raz kumpel napisał do mnie, że chciałby wymienić kartę graficzną na jakąś nową i ma na to 650zł…

Jego płyta główna to była jakaś z socket 478, agp x4, sdram itp bajery. Doradziłem mu, że bardziej opłaca się za te 650zł zmodernizować kompa niżpakować w nową kartę… Tak mu dobrałem zestawik, że nawet na w miarę dobrą kartę stykło :wink: W zestawie za 650zł zmieściłem mu mobo, cpu, gpu i ram :wink: