Problem z lewym głośnikiem w słuchawkach (są sprawne)

Witam.

Mam słuchawki creative’a fatal1ty i pewnego razu gdy włączyłem komputer to przestał działać lewy głośnik. nie wiem czemu (same słuchawki są sprawne), gdy podłącze cos innego pod złącze to jest to samo (np głośniki). Problem raczej jest więc ze złączem nie wiem czemu przestało działać dobrze. w ustawieniach w windowsie jak i w programie od karty wszystko jest ustawione dobeze( na środek wszystkie wskaźniki).

nie wiem co robić :?

PODSTAWA:

  1. Sprawdź sterowniki karty (reinstall).

OSTATECZNOŚĆ:

  1. Jeżeli nic się nie zmieni to:

a) oddaj kartę dźwiękową do reklamacji

b) jeśli nie masz karty dźwiękowej do reklamacji oddaj mobo

  1. TROSZKĘ KOMBINACJI:

i) kup kartę dźwiękową (trochę siana, ale zyskujesz jakość)

ii) jak dźwiękową masz zintegorwaną, spróbuj update biosu+nowe stery do dźwięku ze strony producenta mobo

iii) sprawdź gdzie podpinasz słuchawki/głośniki (u mnie jak podpinałem do przedniego panelu, na którym miałem w biosie HD to

traciłem na jakości mic’a) i jakie są ustawienia z BIOSie

iv) spróbuj to co możezs zrobić (z punktów 1 i 3) oraz pcozekaj na odpowiedzi innych userów, jeżeli 2 i 3 nie pomoga zastosuj się do

punktu 2.

Pozdrawiam

Ale to tak nagle mogło się popsuć? Dlaczego? Mam karte Realtek zintegrowaną.

heh słuchaj wszystko jest możliwe:) Ja miałem mobo 2 tygodnie ze sklepu i było fajnie, aż musiałem relkamować i dwa miechy czekania bo tak naprawili w 1 miesiąc, że tylko się zakurzyła:) mówię Ci sprawdź stery, update biosu na początek. Może zainstalowałeś coś co robi jakiś dziwny konfilkt sprawdź to: MÓJ KOMPUTER->prawoklik->ZARZĄDZAJ->(w okienku) DZIENNIK ZDARZEŃ-> popatrz czy nie ma jakis istotnych błędów, może tam się czegoś dowiesz, looknij do menedżera urządzeń może tam jest jakiś błąd sterownika… Jak sprawdzisz daj znać:)

Zaistalowałem ponownie sterowniki do karty i płyty głównej i nic nie pomogło ](*,) Płyta MSI P6N SLI Platinum.