Corsair CMPSU-450VXEU 450W - cewki

Witam, jakie kupić chłodzenie do karty graf? Czy kupić 8800GT CoolerMaster Heatpipe czy suszarkę 8800GT CoolerMaster, ale CoolerMaster do kosza a chłodzenie Accelero S1 rev.2 + Acutake120? Żeby było cicho, wydajnie (OC) :slight_smile: Bo cena tu i tu wyjdzie ok 600zł, więc co lepsze?

/\ to już nie aktualne, look down / :slight_smile:

CM HP ładnie się prezentuje i jest dość wydajne…

Tego bierz.

Rurek HP nie dorobisz do tej drugiej ; P

tandem S1 + jeden 120 wiatrak względnie 2x80 mm to obecnie najwydajniejsze rozwiązanie do chłodzenia kart graficznych za cenę poniżej 100 zł, bija nawet wiele rozwiązań chłodzących za przeszło 100 zł.

Po co dorabiać rurki Heatpipe do Accelero S1 rev.2? Tam już są 4 ;]

To 8800GT Accelero S1 rev.2 + Acutake120 będzie wydajniejsze od Galaxy 8800GT CM HP?

Ja bym wziął Accelero S1 rev.2 Ciszej i dużo wydajniej. Acutake 120 są bardzo ciche, bardziej niż chłodzenie w tym heatpipe.

Weź zwykłą i kup Acceleri S1 rev.2

Tak, Accelero S1 rev.2 + Acutake120 będzie dużo wydajniejszy od CM HP.

Ok dzięki ;] Btw nie chce zakładać nowego topicu ale jestem zmuszony do kupna Corsair CMPSU-450VXEU 450W tylko że tam ponoć te cewki… :frowning: czy jakby zakleić te cewki klejem epoksydowym to rozwiąże sprawe? W serwisie będą wiedzieć o co chodzi? ;]

Jesteś zmuszony czy chcesz kupić tego Corsair?

Ja na twoim miejscu kupiłbym Enermax Pro82+ 385W lub 425W.

Te co polecasz mają za mało W :confused: Ocz 500W jest głośny a ten Corsair to seria VX więc cewki… i na dodatek ponoć też głośny! A może Zasilacz CHIEFTEC CFT-560A-12S ?

Taki komentarz na komputeroniku do Corsaira 450W:

"Przejechałem sie na maksa.Wszyscy mówią,ze cichy, nie słychać itd…wy chyba ludzie nigdy nie mielicie Chiefteca 560w?Własnie ten model “wymieniłem”(a w zasadzie zamontowałem w nowej jednostce) na Corsair i co?Corsair cichszy nie jest!Komputer z Chiefteckiem stoi w pokoju syna, ma do tego 8800gts, phenoma i tego zasilacza nie slychac w ogole, ja na swoim mam corsair, intel quad, ultra 8800gts i slychac go baaaaardzo! !!

A na co Ci więcej watt? Jak chcesz 450W no to 25W mniej Ci nie zaszkodzi :stuck_out_tongue: Ja bym wziął Enermaxa, a jak już chcesz więcej watt nie wiem po co

, to kup Enermaxa 525W.

I jeszcze w lotka kase wygrać :smiley: To już lepiej Corsair 520W z serii HX, tam cewki nie pójdą

To właśnie w Modelu 520W najczęściej hałasują. Kup Tego Enermaxa 425W. Starczy do 8800GTS podkręconego + Quad OC + 5 dysków i bóg wie jeszcze czego :stuck_out_tongue:

A czego ceny aż tak się różnią? http://www.allegro.pl/search.php?string … lla-search 259-349zł :confused:

Bierz Seasonica z serii S12-II, ciche, nie czytałem żeby komuś coś piszczało w S12-II, wykonanie solidne, sprawność 80+.

Inne modle, jeden od drugiego różnie się gł odpinanymi kablami.