Nowy komputer do 1800 zł

Niedługo mam zamiar kupić nowy komputer ale nie wiem co mogę kupić za podaną już cenę 1800 zł. Chodzi tutaj o komputer do gier z dużym dyskiem twardym.

Wszystko w Apollo(jak na str. pisze czasami brak towaru to nie ma problemu z jego zamówieniem):

E7200 374zł

Foxconn P35A-S 276zł

2x1GB Patriot LLK CL4 127zł

Seagate 500GB ST3500320NS 32MB Cache 323zł

TwinTech 8800GT XT 512MB DDR3 HeatPipe 525zł

Pioneer DVR-215D 77zł

Enermax PRO+82 425W 255zł

CoolerMaster Elite RC331 110zł

Razem: 1767zł

Podpisuję się pod maniekz. Według mnie bardzo dobry komputer… Lepszego nie znajdziesz i nie złożysz…

Mniejszy dysk twardy to jaki by pasował ( chodzi konkretnie o 320 gb )

WD WD3200AAKS/Samsung F1 320GB oba na jednym talerzu z tym, że ten pierwszy może ci się trafić na dwóch więc bierz drugiego :smiley:

pamięci OCZ platinum rev 2 będą wydajniejsze - LLK mają problemy z 1000MHz CL5, zwłaszcza producent wycofał na to gwarancje… OCZ do 1066 dochodzą, często w granicach 1100

a czy będzie potrzebne jakieś chłodzenie??

Jak będziesz kręcił to na proca by się coś przydało. Choćby Karakorum.

No chyba że masz więcej kasy to wtedy

http://www.allegro.pl/item375981253__sc … 9_am2.html

A czy będzie potrzebne jakieś chłodzenie jakbym nie podkręcał :? , czy ten zestaw ma jakiś system chłodzienia jeśli tak to jaki :?

Nie,

boxowe chłodzenie wystarczy.

jakbyś nie podkręcał to nie…

jakbyś podkręcał to jak najbardziej, polecam Karokorum :wink:

Aha, ten zestaw nie ma karty dźwiękowej :?

… bo jest zintegrowana z płytą główną. :!:

Jest zintegrowana na płycie, chcesz inna Creative SB Audigy SE ok 60 zł.

Ok dzięki wszystkim za odpowiedzi. Już niedługo (ok 1 tydzień ) taki zestaw pojawi się na moim biurku :smiley:

Z dodawaniem to kiepsko ja widze… 2067zł to nie 1767… i po co polecasz gorszego droższego seagate’a i mało opłacalnego enermax’a?

Jakbyś nie zauważył post był edytowany(pomijam, że temat prawie sprzed miesiąca) więc mogłem zapomnieć poprawić cenę ale po co ja to piszę czepiasz się tylko dlatego, że sam nie umiesz zaproponować niczego innego, żałosny się robisz koleś.

Edytowany… wszystkie ceny aktualne, poza sumą… temat ją wskazuje…

A jeśli nie zauważyłeś to skorygowałem 2 punkty twojego zestawu bo reszta jest bardzo dobra, nie musisz się złościć, nie każdy widzi mniej więcej ile powinna wynosić suma kilku liczb…

Jaką obudowe zamiast colermastera można by dać (tak do 150 zł) mo coolermastera nie mam jak zamowić.

Co do pamięci to brałbym Crucial Ballistix

http://www.arche.home.pl/osc/product_in … s_id=18974