Tuner TV

Witam i proszę o pomoc w znalezieniu tunera TV który funkcjonowałby z samym monitorem.

Podaj budżet, ponieważ rozpiętość cenowa jest dość duża.

Ogółem chodzi o tuner TV zewnętrzny.

Sprawdź TO

Mało sprecyzowane - nieraz opłaci się dołożyć kilkaset zł. i mieć dużo większe możliwości.

Np. mam do telewizora tuner SKYMAX SX 771 ST Combo - dwie głowice / na satelitę i przyszłościową TV naziemną - cyfrową, cena przeszło 300 zł. / do tego antena sat. + karta WinFast - płaciłem 100 zł. można już kupić za 50 zł. i odbieram za free w telewizorze tysiące kanałów, w komputerze również wszystkie i do tego mogę robić zdjęcia i nagrywać filmy, video, programy itp.

Należy się zastanowić co lepsze, no i oczywiście wszystko zależy od kasy ale ,w miarę jedzenia apetyt rośnie"… :slight_smile:

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam - Janusz.

janusz.er. ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.