Jaki monitor LCD 19" do 650zł?

Witam,

kolega poszukuje monitora LCD (może być panorama, aczkolwiek niekoniecznie). Jak w temacie - 19", najlepiej czarny. Dobrze by było żeby gwarancja obejmowała też martwe pixele. Chyba wsio…

Z góry wielkie dzięki!

Pozdrawiam!

Lookaj na Samsung’a 931BW.

Użyj szukajki, były już takie tematy.

Monitorek fajny, tylko jak z jego gwarancją?

Nie było konkretnie takich i wierz mi, że szukałem.

I ma ktoś może jeszcze jakieś monitorki inne do polecenia? Fakt, że ten Samsung fajna sprawa, ale zawsze to lepiej mieć w czym wybierać.

Jeśli do 650zł to się też zastanów nad LG W1952TQ-PF. Ja go kupuję wkrótce (~tydzień), też się zastanawiałem nad Samsungiem 931BW ale biorę ten LG ;] Widziałem prezentacje w komputerowym, świetnie sobie radzi z matrycą TN i ładne żywe kolory :slight_smile:

No, bo to jest podstawa zobaczyć co w trawie piszczy. W zasadzie to trudno sie opiniami sugerować lepiej iść do sklepu i samemu się przekonać, który lepszy.

Autor tematu prosi o monitor z gwarancją na badpixele a maniekz zapodaje mu monit bez gwary lubie takie fora :x

Jak chcesz mieć gware na badpixele to bierz lg lub iiyame z tańszych

Ten Lg w/w bardzo dobry jest, praktycznie każdy monitor na tej samej matrycy będzie miał taki sam obraz, osobiście wybierając monitor interesuje mnie czy ma input laga czy nie ma, dla mnie to bardzo ważne

Osobiście jeszcze uważam że branie 19" w panoramie to troche nieprzemyślany pomysł, monitor jest lekko niski.

Co to ten input lag?

maks. częst. odchylania pionowego 75 Hz

maks. częst. odchylania poziomego 83 kHz

o to chodzi?

nie to nie jest input lag

To jest input lag http://pl.wikipedia.org/wiki/Input_lag (teoria)

(praktyka) (praktyka)

Oj oj oj, nie ekscytuj się tak lolu. Kupując monit’a w MM masz przykładowo 7 dni na zwrot if, a w innych sklepach po prostu kwestia dowiedzenia się czy wymienią monitor.

Ja mam LG FLATRON L1952S i jest naprawdę fajny…

Dobra gwarancja. Bierz coś z LG. A najlepiej tak jak reszta mówi, idź do sklepu i zobacz na własne oczy.

Toteż właśnie piszę - nie musi być koniecznie panorama, monitory o podstawowych proporcjach jak najbardziej mogą być. Polećcie po prostu monitor, który będzie miał najlepsze parametry w tej cenie, bo ja w tym temacie jestem zielony. :wink:

Powiem jeszcze szczerze - naprawdę boję się o martwe pixele, fakt że nie jest regułą, że muszą one zawsze wyskoczyć ale to jednak napawa troszkę strachem czytając wszelkie komentarze na temat monitorów LCD… stąd to pytanie o gwarancję.

Jeszcze swoją drogą - pamiętam, że kawałek czasu temu dość często polecany był monitor Benq FP93G - jak ma się z nim sprawa dziś?

Pozdrawiam!

ponądź nadal jest bardzo dobry :slight_smile: Mój wujek ma i jest troszkę lepszy od mojego…:slight_smile:

chyba chodzi o GP na P-MVA, nie widać go w ofertach, 93G też nie nie ma w sklepach, wygląda na koniec produkcji.