Bluescreeny,zawiechy kompa

Witam.

Od niedawna mam mały problem z kompem : otóż co jakiś czas dostaje zawiechy, pojawia sie bluescreen z errorem : " STOP 0x000000EA " oraz pisze że przyczyną tej zawieszki jest plik ati2dvag. Chciałem również dodać ze mam problem z kartami graficznymi ale ten temat był poruszany kilka razy przeze mnie i chciałem coś dodać mianowicie : dostałem 2x ATI 2400pro , 2x x1600 i żadna z kart nie działa (artefakty) jedyna karta co działa na moim sprzęcie to radeon 9550.

config pc :

amd athlon 2500+

płyta epox

1gm ram

plz help

Spróbuj ściągnąć i zainstalować najnowsze stery do grafy. Prze instalowaniem odinstaluj stare.

Próbowałem z new sterami i nic to nie dało i już nie wiem co jest grane… Może uszkodzona płyta gł ?

Błąd 0x000000EA zazwyczaj dotyczy problemów ze sterownikami. Może spróbuj z omegami.

Podaj też dokładną konfigurację komputera (w tym moc i markę zasilacza). Co do płyty sprawdź ją pod kątem spuchniętych i wylanych kondensatorów

Właśnie problem w tym że na żadnej z powyżej wymienionych kart nie działają żadne inne oprócz tych dołączony do karty a i tak występują artefakty i różne dziwne rzeczy z wyświetlanym obrazem. A może to być przyczyną tego, że mam 2x256 mb ram goodram i 512 mb zupełnie innej ??

cofing komp:

amd athlon 2500+

1gm ram

pł glo epox

amacrox 400W

Tak, może być. Sprawdź je programem Memtest86