Komputer 3000 zł

Witam!!poroszę o zestaw za 3000zł z wywalistą kartą graficzną do gier i wogóle komp do gier…

zestaw bez dysku i nagrywarki bo mam swoje…

jaki masz ten dysk i nagrywarkę?

Tak jak podał kamilslarz, tylko płytę Gigabyte X38-DQ6.

Tak jak podał kamilslarz, tylko płytę Gigabyte X38-DQ6.

Plyta dobra. Nie szukajcie na siłę problemów

tak, lepiej coś na x38, większa przepustowość podsystemu graficznego(przy łączeniu kart w crossfire).

nikt nie szuka problemów, tylko dobrze darth rex dobrze gada, na x38 jest obsługa pcie x16 w dwóch slotach.

No musze jednak wam przyznac rację. Płyte popieram. A i DarthRex weź usuń tego drugiego posta bo ja dostalem za to ostrzeżenie.

ok napiszcie mi już końcowy zestaw i ceny go podzespołow i cena ogólną…

Sam sobie podlicz. Chyba najtaniej wyjdzie w apollo.pl więc tak szukaj cen.

A ostateczna konfiguracja, to:

Zobacz jakie są różnice między e8x00 i zdecyduj do którego modelu jesteś wstanie dołożyć.

Możesz zaoszczędzić na zasilaczu (Corsair 550W), albo wziąć jakiś model z odpinanymi kablami (Corsair 520/620W).

Ja proponuje coś takiego

Płyta główna: GIGABYTE GA-X48-DQ6 652 zł

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 421 zł

Chłodzenie procesora: Pentagram Freezone KARAKORUM HP-120 79 zł

Pamięć: OCZ DDR2 Dual Channel 2x2048MB 1066MHz 322 zł

Karta graficzna: GIGABYTE Radeon HD4870 708 zł

eeee tam na jednym radeonie nic nie zdziałam i ramy jakoś mi dziwnie wyglądają:D

za 3000zł nie złożysz lepszego kompa ;/ nie kupisz nic lepszego tego radka

Bardzo dobra propozycja. :wink: Nic lepszego chyba w tej cenie nie znajdziesz. :wink:

Eeee tam, lepiej wziąć 2 radki, chyba, że ale dobrą propozycją byłoby też kupienie jednego 4870, a potem dokupienie drugiego.

albo poczekaj na hd4850x2 :stuck_out_tongue_winking_eye:

**Tukanek:)**Będziesz używał Visty czy XP ? bo jeżeli XP to 2gb spokojnie Ci starczy :slight_smile:

4850x2 jest zapowiadany na wrzesień.

ja będę używał Visty i Xp bo brat woli Xp ale go już nic nie przekona do Visty:P

no to w końcu co lepsze radeon Hd4870 X2 czy 4850 X2??

Hd4870 X2 bedzie najlepszy :stuck_out_tongue_winking_eye: 4850 X2 gorszy ale pewnie o polowe tańszy