Wycena zestawu komputerowego

Witam

Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej mógłbym wyciągnąć za ten zestaw komputerowy:

Procesor: Intel Celeron D 3,2Ghz

Pamięć RAM: 2048MB DDR2

Karta graficzna: NVIDIA GeForce FX 5500 (256 MB)

Karta dźwiękowa: zintegrowana

Karta sieciowa: zintegrowana

Dysk twardy: 160GB SAMSUNG SP1654N

Napęd DVD-RW

Monitor: Dell P992 [19" CRT]

Klawiatura: Labtec

Mysz: A4 TECH Optical Mouse 8 in 1

Drukarka: Samsung ML-2010 Series

  • oryginalny system Microsoft Windows XP Home Edition (naklejka, certyfikaty, umowa kupna, nośnik cd, pudełeczko, instrukcja)

  • zestaw głośników 2.1 Creative SBS380 na gwarancji

Dziękuje

1500

Ojj przesadziłeś. Na pewno mniej. Gdzieś 900-1000zł Pamiętaj ze to używany sprzęt i już nieco stary.

A chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak zmieniłaby się cena tego zestawu jeżeli dodatkowo dorzuciłbym do niego notebooka:

HP 6720s

Ma 2 miesiące, jest na gwarancji sklepu komputronik.pl, zawiera oryginalne oprogramowanie Microsoft Windows XP HE, wszystkie sterowniki, karto pudełko itd. czyli wszystko ja z tego sklepu bo to ten komputer.

700 - 900

A tak na marginesie - Czemu sprzedajesz ten pierwszy ? Jest jeszcze niezły… :frowning:

Zbieram na nowy komputer bo niestety ale ten już nie wyrabia. Po pierwsze duże korzystam z Adobe Photoshop CS3 oraz z programu Ableton Live więc potrzebuję silniejszej maszyny. Coś mocnego na 4-rdzeniowym układzie, min 8GB ram i karta z własnym 1GB lub rozwiązanie o dużej mocy. Tak do 3 tyś.

A, żeby kupić taką maszynę muszę mieć odpowiednie środki finansowe.

niezły? n/c z tą grafą etc…

z laptopem wyciśniesz może 1800

800 za kompa i 1000 za lapa, nie sądzę byś więcej dostał, chyba, że trafisz na jakąś słabo poinformowaną osobę :stuck_out_tongue:

Też tak właśnie myślę :slight_smile: Znaleźć kogoś mało poinformowanego no i wcisnąć samego stacjonarnego :smiley:

Ehh krizoman. szybko zmieniasz zdanie. Nagle cena Ci spadła o 800zł. a ten pierwszy wcale nie jest dobry. Widzę że dawno nie miałeś styczności z rynkiem. Może do netu, prostych gier i filmów to się nadaje. Na pewno na allegro trochę osób się rzuci. a tak z tym notebookiem to gdzieś z 1000zł więcej może 1300.

Sorry to było 1000 + 1700

A komp jest znośny, mój 3 letni to był grat…

Przepraszam ale nastąpił kolejny update opisu w pierwszym poście.

Został dodany zestaw głośników 2.1 Creative SBS380.

  • ~40 zł :smiley:

Wystaw na allegro to się dowiesz. Jak cena nie będzie pasowała to odwołasz.

Właśnie nie mam jak bo czekam na list aktywacyjny.