Porządne słuchawki za okolo 200zl?

Witam. Wiem ze tego typu tematów było już sporo ale każdy ma inne kryteria którymi się kieruje. Ja poszukuje dobrych słuchawek do użytku domowego tzn gry, filmy itd (w szczególności to pierwsze) i co bardzo ważne żeby miały regulację głośności na kablu. Przeczytałem już mnóstwo tematów tego typu ale nadal mam dylemat. Co do firmy to zastanawiałem sie nad wyborem: SENNHEISER, KOSS, AKG. Tylko nie bardzo wiem które maja regulacje głośności na kablu. Inne firmy typu Creative, itp nie wchodzą w grę. Słuchawki maja być porządne a nie przereklamowane. Jeśli ktoś może mi coś doradzić to będę wdzięczny.

Myślałem nad:

SENNHEISER HD201, 212pro, EH 150 - ale chyba żadne nie maja regulacji

KOSS SB 45,

AKG- prawdę mowiąc to nie wiem jakie

Spróbuj zapytać na forum mp3store - tam jest trochę więcej osób, które miały do czynienia z większą ilością słuchawek.

Jak się na coś zdecydujesz, to daj znać na co.

Nie wiem czy trafiłeś na temat, ale viewtopic.php?f=19&t=276710 może coś się przyda.

Teraz im więcej czytam tym bardziej mam większy dylemat. Chciałem kupić SENNHEISERY ale te modele co mnie interesują nie maja regulacji a te które ja mają są za drogie. Natomiast więcej modeli z regulacja ma KOSS ale niektórzy narzekając na nie, w szczególności na jakość wykonania.

No i stało się. Zakupiłem SENNHEISERY HD 515… Któregoś pięknego dnia wybrałem się do Media aby zobaczyć jak graja słuchaczki. Przesłuchałem sporo Philipsow,SENNHEISEROW, i kilka AKG ( niestety nie było KOSS-ów)Wszyskie były w przedziale cenowym od 100- 399. Po przesiedzeniu w sklepie dobrych kilkunastu minut doszedłem do wniosku że najlepiej grają SENNHEISERY seria HD 5x5. Niestety w Media seria ta (290zl +) była ponad mój budżet. Po powrocie do domu zajrzałem na allegro a tu aukcja 10 x HD 515 od 1zl bez ceny min. Dzisiaj licytacja zakończyła się kwotą 160 zl :slight_smile: (http://allegro.pl/item472407543_10_x_se … _nowe.html) Raczej jestem pewien, że słuchawki są orginalne. Firma sprzedająca ma kilkanaście negatywów ale większość dotyczy terminów dostaw.

ta firma sprzedaje orginały, bo sam kupowałem od nich,

ale komunikacja i przesyłka była na baaardzo niskim poziomie…