Jaki wybrać monitor?

ostatnio coś psuje mi się monitor (lg f700p) i zacząłem się zastanawiać nad wymiana na coś nowszego.

myślałem nad jakimś lcd’kiem bo raczej crt już wyszły z mody. zastanawia mnie jednak fakt czy wybrać standardowy 4:3 czy może panoramiczny 16:10 (bo niby teraz są popularne ?), myślę ze wielkością była by to 19" gdyż nie są one dużo droższe od 17".

możecie coś polecić ?

cena - do 600 zł

Panoramiczny będzie najlepszym wyborem.http://www.agito.pl/19/lg-19-lcd-l192ws.351.39749.html

możesz coś więcej o nim powiedzeń tak z własnej perspektywy, czemu akurat jego polecasz ? wymienić jakieś +/- ?

dokładając tylko 55zł możesz mieć najlepszy monitor w cenie do 700zł :slight_smile:

polecany wszędzie ze względu na swoje parametry, wygląd no i właśnie cenę tylko 655zł za 22", idealne do pracy w programach takich jak autocad, photoshop, czy chocby pisania w wordzie, gdzie można mieć jednocześnie podgląd na dwie strony tekstu :slight_smile: mam go już drugi miesiąc i na prawdę jest to świetny monitor, zakup godny polecenia, co do panoramicznych 19" to dla mnie są one za płaskie w stosunku do długości jakie mają, 22" wydają mi się bardziej dopasowane (szerokość do wysokości)

http://www.agito.pl/powyzej-19/lg-22-lc … 29003.html

Większość monitorów dostępnych w sprzedaży jest panoramicznych,typowa rozdzielczość,znana firma.Dobra jakość obrazu,co dowad do złącze d-sub.

Taa, tyle najfajnie widać na panoramicznych 22". Wybierz LG W2252TQ-PF. Dodam jeszcze, że LG ma 30 dni gwarancji na Bad Pixele.

przem_04 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

niestety w sklepach u mnie w mieście ten i pozostałe monitory 22" są po ok 750 zł, zamawianie przez internet odpada, wiec 22" także.

może macie jeszcze coś ciekawego z 19" ?

witam…

Żeby nie zakładać nowego tematu to chciałbym się tutaj poradzić.

Mianowicie zastanawiam się miedzy dwoma monitorami… Samsung 943nw albo Gateway 1976W.

Gateway mnie kusi ze względu na złącze DVi. Który Wy byście wybrali??

pozdrawiam :slight_smile:

dlaczego odpada zamawianie przez internet ?

agito.pl to jeden z lepszych i tańszych sklepów, zamówiłem u nich już produkty za parę tysięcy złoty i jakoś nigdy problemów nie miałem, ale jak wolisz przepłacać, to twoja sprawa :slight_smile:

żyj dalej w ciemnogrodzie że internet jest be do zakupów :lol:

Hmm, to z 19" mogę polecić:

LG L1970HR (nie panorama),

LG W1952TQ (panorama).

Obydwa mam i całkiem nieźle się spisują.