Jakie słuchawki z mikrofonem do CoD 4 MW

Witam. Ostatnio zakupiłem grę CoD 4 MW i przyznam że mnie bardzo wciągnęła. Gram w nią na laptopie na słuchawkach Creative EP-630 które są rewelacyjne do słuchania muzyki jak i grania. Niestety problem jest z mikrofonem wbudowanym w laptop. Co prawda są to dwa mikrofony i działają jako stereo ale słychać mnie w grze jak i w rejestratorze dźwięku dość cicho. Z kolei gdy wzmocnie w ustawieniach mikrofon to słychać szum wiatraka w laptopie, ogólnie to nieciekawy efekt. W związku z tym szukam słuchawek z mikrofonem już na lata i do słuchania muzyki Trance (Vocal Trance) jak i do grania w CoD 4 i ew. w inne gry. Cena nie gra dla mnie roli ale również by to nie było przekombinowane “dla szpanu”. Słuchawki mają być jakiejś znanej firmy typu Logitech, Creative ew. inne. Dobrze by było gdyby mikrofon można było odłączyć od słuchawek. Czekam na Wasze propozycje przykładowo w kwocie 80-201,99 zł :lol: +/- 49,01.

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/82590

http://proline.pl/sklep.php?prodid=SS+51003

Zdecydowanie Siberie, za tą cenę to godny wybór.

Jak masz dobre słuchawki, które Ci odpowiadają (może ten Twój Creative nie jest super, ale już coś sobą reprezentują), to zdecydowanie lepiej dokupić do słuchawek porządny mikrofon: http://www.allegro.pl/item520687710_zal … _gwar.html

A Steelpad i Steelseries to nie są jakieś wybitne słuchawki, podobnie jak znane ale również dość słabe Logitechy i Cretive…

Ta, lepiej iść za radą zwykłego “szarego” gracza, który zapewne od czasu do czasu zagra w single playera. Tutaj jak widać większość poleca Sennheisery, które do gier za kilkoma wyjątkami się nie nadają. Ale co tam, słuchawki “dla graczy” są słabe.

Senki HD 555

Steelseries siberia

Creative aurevana live czy jak to się tam pisze, nic lepszego w tej cenie :slight_smile:

Tylko pamiętaj, że słuchawki należy wygrzać

To, że gracze ze sponsorowanych klanów grają na tym, co im dadzą sponsorzy, to nie znaczy, że są to najlepsze słuchawki do gier…

Jeżeli EP630 są dobre dla gawcyk1986 , to po co ma kupować jakieś inne słuchawki i wywalać kasę na “pro gejmowskie” słuchawki jeżeli wystarczy porządny mikrofon? A poza tym On chyba nie jest żadnym profesjonalnym graczem (wnioskuję z pierwszego postu, ale mogę się mylić), więc lepiej żeby słuchawki radziły sobie również dobrze z całą szerokością pasma (a te SteelSeries Siberia raczej nie może się pochwalić średnimi i wysokimi).

Nie denerwuj się tak : ) Steelseriesy są i będą jednymi z najlepszych słuchawek (zresztą cała firma produkuje świetne gejmingowe produkty). To, że np. icematów, czy innych takich “lanserskich” firm używają “pro” to bujda. Mnóstwo graczy posiada takowe sprzęty i to wcale nie są jakieś haj skille. Prawda, że jeśli chcesz coś ugrać w jakimś onlineowym szuterze to musisz liczyć się z wydatkami. Wracając do kolegi pytał o słuchawki do multi, cena do 200zł, więc Siberie są tu najwłaściwsze, i nie wiem co do niego ma bycie “pro” jak to nazwałeś. Jak napisał SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM to podałem takowe ; o Jakieś problemy ?

A gdzie tutaj niby się denerwuje? :slight_smile:

Piszę tylko, że nie ma sensu wydawać kasy na te słuchawki, skoro za 30zł może mieć mikrofon i będzie całkowicie zadowolony z zestawu (bo te słuchawki co ma wystarczają Mu).