Dobry komp za cenę od 300-400zł

Zakładam Ten temat ponieważ poszukuję sprzętu (samej mądrej skrzynki) za jakieś 300-400zł. Co byście polecili? Najlepiej by było gdyby można było pod płytę główną podczepić Procki dwurdzeniowe i karty graficzne z nowymi wejściami. Nie pamiętam jak się to coś nazywało. Windows odpada, bo mam w domu oryginał. Nie liczcie też twardego, gdyż takowy już posiadam.

Z góry dzięki za pomoc w doborze przyszłego sprzętu.

P.S. Podkreślam słowa: Najlepiej by było gdyby można było pod płytę główną podczepić Procki dwurdzeniowe i karty graficzne z nowymi wejściami. A nie żeby były. Kartę dokupię po jakimś czasie. A procek to mógł by być (jak dobrze pamiętam) Firmy AMD (model zapomniałem) 3Ghz. Wiem że jest on jedno rdzeniowy. ma go mój kumpel.

Procesor AMD Sempron LE-1250 BOX 45W SDH1250DPBOX cena brutto: 143.00

Płyta GigaByte GA-M61PME-S2 mATX VGA OEM cena brutto: 193.00

Pamięć DDR2 1GB PC6400 800MHz Kingston cena brutto: 68.00

Suma: 404zł

źródło: apollo.pl

Zakładam że masz zasilacz “normalny”, bo w przeciwnym wypadku w 4 stówkach się nie zmieścisz :slight_smile:

To ciekawa propozycja. poprosił bym o propozycje innych żeby wybrać jak najlepiej.

A za ile tak najwięcej mógłbym opchnąć NVIDIA GeForce 7300GT?

40-50 to max :slight_smile:

Zawsze coś się zarobi :smiley:

Poproszę o propozycję innych userów o innych układach. Wybierjąc układ stawiał bym bardziej na jakość w grach. Kartę graficzną dokupię w puźniejszym czasie. Najbardziej interesuje mnie żeby wyciągnąć jaknajwięcej na grze Battlefield2.

Skorpion07 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

gościu gościu , popatrz sobie za ile te GF’y schodzą:)

to jest karta na AGP czy PCI-E ?

Nie pamiętam dokładnie które nowsze, ale posiadam stare wejście w karcie, czyli AGP. Zresztą Seria7*** Jest tylko pod AGP. :slight_smile:

Ta ? a seria GTX 2xx jest pod usb wiesz ?

Kto ci takich bzdur nagadał ? Sam miałem 7600GS pod PCI-e =.=

Na allegro za tyle kupi się 2 GB :roll:

Taaak? To proszę o linki, bo jakoś przeglądam i takiej ceny to ja nie widzę… patrz kolego na ceny z przesyłką :slight_smile:

Seria 7 jest ostatnią serią pod AGP, ale była robiona pod dwa typy slotów czyli AGP i PCI-E podobnie jak seria 6.

To jakim cudem, ma kompa o następujących parametrach:

AMd Athlon XP 2600+ (przegrzany w dodatku, czyli uszkodzony)

1GB RAM DDR1

NVIDIA GeForce 7300GT Pod AGP.

Skoro, moja karta jest pod PCI-e, to dlaczego nie mogę na niej (płycie głównej) zamontować, no… powiedzmy procków dwu rdzeniowych, albo RAMU po DDR2? Seria 7*** jak ktoś wspomniał już w tym temacie, ostatnią serią pod AGP.

A tak wracając do tematu. To co mi się bardziej opłaca:

a) Kupić mądrą skrzynkę za 400zł. (mniej więcej jak zaproponowany zestaw)

czy może

b) Inwestować w naprawę procesora na kompie o takich parametrach:

Procesor: AMD Athlon XP 2600+, MMX, 3DNow, ~1.9GHz (Powód uszkodzenia to przegrzanie się procesora)

Pamięć RAM: 1024MB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7300GT. (podkręcana)

Płyta główna: Niestety nie wiem. Ale prawdobodobnie, jest od firmy ASUS.

Co polecacie?

No bo seria 7 jest robiona pod AGP i PCIE !!