Problem ze złożeniem komputera

Kupiłem kilka cześci na allegro i mam kłopot podłączam by tylko sprawdzić czy wszystko działa do płyty zasilanie i dysku od dysku kabel łączący płytę z dyskiem oraz kartę graficzną oraz procesor do obudowy podłączam HDled i śrubokrętem zwieram bolce by odpalić kompa zaliczać włącza się słyszę że dysk chodzi ale na monitorze nic się nie wyświetla coś może nie podłączyłem ??? a na dysku mam system i bios resetowałem

sprawdz czy dobrze włożyłeś karte graf,

dobrze bo mam 2 płyty i ten sam problem a na 2 jest zintegrowana karta

Bardzo możliwe że to coś z pamięcią RAM,poprzekładaj kości w inne sloty,poczyść je,ale wątpię żeby pomogło. Miałem identyczny problem,gdy wymieniłem Ramy to wszystko zaczęło działać prawidłowo.

Jeśli masz zintegrowaną to wyłącz ją w biosie przed włożeniem osobnej karty , jeśli zintegrowana nie działa to problem w czym innym

Dodane 26.02.2009 (Cz) 21:12

Jeśli masz zintegrowaną to wyłącz ją w biosie przed włożeniem osobnej karty , jeśli zintegrowana nie działa to problem w czym innym

misku144 nie musi jej wylaczac,ona wylacza sie sama automatycznie jesli wsadzisz karte mocniejsza od niej,albo po prostu nie instaluj do niej sterownikow. Ale mowie Ci ze to raczej ramy.