Odtwarzacz mp3 do 200zł

Witam! nie jestem pewien czy w dobrym dziale ale poszukuje odtwarzacza mp3 4GB o jak najlepszej jakości dźwięku w cenie do 200zł(słuchawki jeszcze trzeba dokupić…) , najlepiej z wymiennymi akumulatorkami :slight_smile:

Dodane 09.03.2009 (Pn) 15:17

słucham mp3 tylko w jakości 320kbps dlatego wielkość pamięci jest dla mnie ważna…

Najlepszym odtwarzaczem w tej cenie będzie Sandisk Sansa Clip 4GB. Jest poręczny, dobrze wykonany, generuje dobry dźwięk jak na tą klasę odtwarzaczy, z tym, że nie ma wymiennych akumulatorków.

Drugą propozycją z mojej strony będzie iRiver LPlayer 4GB w cenie nieco większej niż 200zł.

no ok myślałem nad nim (sansa clip) :slight_smile: a jakie niedrogie a dobre słuchawki do tego?

Z najtańszych: Sony MDR-E818LP

Lub droższe Sony MDR-ED21LP

Vendor43, miałeś styczność z tymi słuchawkami? Jakieś recenzje?

Ja ze swojej strony polecam Creative MuVo T200, mały, poręczny i świetna jakość dźwięku… 320 kbps odtwarza bez problemu

Ja chyba bym bardziej w Sansę celował. Słuchawki w jakiej cenie? viewtopic.php?f=19&t=276710 - może coś znajdziesz dla siebie

No i dobrze by było jakbyś założył podobny temat na mp3store - trochę więcej doświadczonych ludzi. :slight_smile: