Słuchawki do grania,muzyki - pomoc

Witam, właśnie popsułem moje słuchawki easy-touch ET-95 , wiec jest okazja kupić nowe, a że w gry gram dużo -szczególnie fps’y przydało by się coś dobrego zakupić i tu do was właśnie moja prośba : co byście polecili do max 200zł ? jak na razie jestem za fatal1ty z creative’a .

Dodam jeszcze iż słuchawki mają jechać (niestety …)na zintegrowanej karcie dżwiekowej realteka 7.1, z powodu braku funduszy…

Mile widziana każda porada :slight_smile:

Creativy sobie możesz odpuścić, jeżeli chcesz mieć porządne słuchawki, a nie takie “pro-gejmowskie”.

Po pierwsze poczytaj odpowiednie tematy z viewtopic.php?f=19&t=276710 to wyrobisz sobie mniej więcej pojęcie.

Potrzebujesz mikrofonu? W 200zł można by było się zmieścić jeszcze z kartą graficzną.

Już w okolicach 100zł będziesz miał Sennheisery HD20x.

Witam, posiadam te słuchawki (Creative Hs-1000) kupiłem je pół roku temu, i uważam że są one świetne do grania itd. jezeli jednak na poważnie zajmujesz sie dżwiękiem to lepiej kup sobie jakies SONY :smiley: grałem na nich dojsc długo w CS ;D zarówno głośniczki, jak i mikrofon sprawowały się świetnie, słuchawki nadają się również do słuchania muzyki. Jeżeli nie chce ci się wlaczac głośników, to śmialo mozesz połozyc sluchawki na stoliku podglosic na max i słuchac muzyki :smiley:

Jedyną wadą, jaką mają te słuchawki, to to że zamsz, bardzo mocno łapie kurz, a i w pierwszych dniach uszy Ci będą chciały odpasc :smiley: a no i POLECAM JE !!