Sennheisery hd202... warto kupic? czy szykac czegos innego?

Witam… Zdecydowalem sprawic sobie sluchawki… wybor padl na sennheisery hd 202 (choc to jeszcze nie przesadzone). I teraz pytanie do was, czy zetknal sie ktos z tymi sluchawkami? Jakies spostrzezenia? ewentualnie jakas propozycja zamiennika w podobnej cenie. Bo im wiecej czytam tym wiecej mam watpliwosci… na poczatku bylem przekonany… teraz coraz wiecej negatywnych opini znajduje na necie:)… wiec jak to jest?

bojas1 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ja mam HD201. Bardzo pozytywne wrażenie po przejściu z Philipsów 2500. Czyste brzmienie, nie przesadzony bas, wygodne. Dużo zależy od tego na jakiej karcie muzycznej będziesz z tych słuchawek korzystał. Zintegrowana na pewno nie pokaże pełni ich możliwości. Najlepiej byłoby wybrać się do sklepu i posłuchać ich przed zakupem, bo opinie na ich temat są subiektywne; każdy z nas inaczej odbiera dźwięk.

daruj sobie ten model… HD201 bija je na głowę… a cena podobna…

okej…to widze ze bede musial sie przejsc do MM… powiedzcie mi tylko jeszcze jakie marki sluchawek sa warte uwagi… a ktore omijac z daleka? zebym wiedzial na co patrzec na MM

Ja sobie chwalę philips shp 2700

Sennheisery są jak najbardziej ok, to firma która robi jedne z najlepszych słuchawek na świecie, ale poszukaj tanich HD 201, albo lepszych od nich… byle nie HD202… nie wszystkie produkty są w pełni udane, nawet u najlepszych z najlepszych… i trzeba o tym pamiętać… najlepiej jest wziąć swoje ulubione płytki CD (oryginały a nie jakieś badziewie z przerobionych mp3) i odsłuchać… słuchając muzyki którą znasz będziesz widział na jakim poziomie grają dane słuchawki…

Ja mam HD 205 i też powiem że są dobre. Polecam…

ja mam właśnie HD202 i moge powiedzieć że do muzyki są genialne, do grania też, jedyne co moge im zarzucić jest to że mają dość małe nauszniki ale szybko sie do tego przyzwyczaiłem i są już wygodne

powiem tak… zdecydowalem sie dzisiaj kupic jednak tego sennheisera:) dalem 99zl w komputroniku… I mysle ze warto…calkiem przyjemnie graja:)