Port USB brak połączenia

Otóż mam taki problem. Wczoraj wprowadziłem komputer w stan wstrzymania-zamknąłem klapkę (laptop). Następnie przy zamkniętym komputerze podłączyłem swojego Ipod Touch. Dobra, nie ładuje. Myślę sobie, otworzę komputer zaloguje się niech wykryje Ipoda, może zacznie ładować. Zalogowałem się, ale nic, wtedy jeszcze się tym nie przejmowałem, odłączyłem Ipoda. Następnego dnia tj. dzisiaj nie działają mi 2 z 3 portów USB, te obok siebie, do których podłączyłem Ipoda.

Nie wiem, czy to przez Ipoda, czy to problem Software, czy Hardware, ale proszę o pomoc w odnalezieniu rozwiązania problemu!

System: Vista Home premium

Sprzęt: TOSHIBA satellite L300

Dodatki: Service Pack 2

Dane pobrane z pomocą programu Everest Ultimate Edition, jeśli potrzeba więcej informacji o sprzęcie proszę pisać.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki.

Witam, spróbuj na początek wejść do menedżera Urządzeń i usuń wszystkie kontrolery portów USB. Zresetuj komputer, kontrolery automatycznie zostaną dodane i sprawdź działanie portów.

Jak nazywają się procesy portów USB? Już restartowałem komputer, więc nie wiem, czy to w czymś pomoże…

Temat wy edytowany panie moderatorze, mógł by pan udzielić pomocy, a nie tylko straszyć ludzi regulaminem

PPM - Mój Komputer - Właściwości - zakładka Sprzęt - Menedżer Urządzeń - Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej - rozwijasz to drzewko i usun wszystkie które się tam znajdują

Reset Komputera i sprawdź działanie portów.

Gdzie mam kliknąć PPM? Klikam na pulpicie i nie ma mój komputer, mam Vistę

Otwieranie Menedżera Urządzeń w Windows Vista:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … ce-Manager

A czy na pewno to się włączy po restarcie? Bo chyba czytałem, że ktoś USB w menadżerze wyłączył i nie mógł włączyć…

Tak system automatycznie wykryje nowe urządzenie i zainstaluje odpowiedni sterownik

Mi nie działają porty USB, a nie urządzenie, nic mi na nich nie chodzi, nie wiem, czy tak to zrozumiano, ale jeśli tak, proszę potwierdzić