Wymiana kabla w słuchawkach logitech

Witam, jestem użytkownikiem słuchawek http://www.vobis.pl/oferta/multimedia/sluchawki/844411_logitech_premium_stereo_headse.aspx. Wszystko było pięknie aż ktoś przyciął, przygniótł lub zrobił coś złego z kablem.

W wyniku tego przykrego zdarzenia w słuchawkach słychać tylko jeden kanał, oba są zwarte lub wcale nic nie słuchać. Wolałbym nie kupować nowych słuchawek.

Uszkodzenie znajduje się pomiędzy regulatorem głośności a słuchawkami. Regulator otworzyłam bez problemu, w środku mam 5-żyłowy kabel przylutowany do płytki. Chciałbym usunąć ten kabel i zastąpić go innym, problem jest po drugiej stronie - słuchawki których nie umiem otworzyć.

Czy ktoś z Was próbował je otworzyć lub wymieniał w nich kabel?

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, jak dostać się do środka.

Sprawdź czy poduszeczki okalające ucho są na kleju. Jeżeli tak to delikatnie je oderwij, nie dotykaj warstwy z klejem gdyż po naprawie ponownie poduszki przykleisz na tym samym kleju-jest niewysychający. Po ich zdjęciu powinny się dać wyjąć wkładki słuchawkowe, wtedy bez problemu wlutujesz nowe kable.Nie pomyl żył od mikrofonu i słuchawek, zorientujesz się po kolorach. Tak postępowało się przy naprawie n.p. słuchawek Tonsil. Pozdrawiam.

Dzięki, jutro spróbuje w ten sposób.