Jaki antyvirus dobry i skuteczny

Witam wszystkich czy ktos moze mi powiedziec jaki jest dobry antyvirus ja obecnie uzywam avasta 4,7 ale nie jestem zbytnio z niego zadowolony niech ktos mi zaproponuje szczerze jaki antyvirek jest dobry a nawet bardzo dobry i skuteczny dzieki i pozdrawiam 8)

Użyj szukajki tematów jakich pełno.

Nie podoba się Avast - kup np. Nod :smiley:

400 post - jak miło

AVIRA lepsza niz avast jest na dobreprogramy.pl .pozdro

Albo zamiast Nod’a kup Kasperskiego:-)

Only NOD32 :smiley:

popieram :slight_smile:

Podzielam zdania wyżej - Szczerze mówiąc to tylko NOD32.

a z jakiej stronki najlepiej sciagnac tego nod 32 bo slyszalem ze trzeba miec pelna wersje tego noda i czy nie zamula kompa ten nod pozdrawiam

http://www.nod-32.pl/pl/nod32/46.html#2

nod to syf ;d:D:D:D

avira z darmowych : )

nod32 to nie syf czytalem ze zostal ogloszony najlepszym i najskuteczniejszym AV w sieci ponadto nie trzeba miec az tak dobrego kompa do niego jak np. do pandy

panda nie jest darmowa to po raz :D:D:D:D

a co powiesz na to ze uzywalem przez jakis czas noda po czym zainstalowalem avire i znalazł kupe syfu który nod przepuscił ?

A czytałeś kiedyś o wydajności i wykrywalności zagrożeń skanerów rezydentnych? Czytałeś o wydajności monitora AMON?

Czytałeś kiedyś o heurystyce jaka jest używana przez system antywirusowy NOD32?

O rozmiarach bazy sygnatur wirusów?

O szybkości skanowania dysku?

A do tego - czy testowałeś NOD32 w wersji minimum 2.70 żeby powiedzieć, że to syf?

Jeśli wiesz to wszystko to podaj mi powód dla jakiego uważasz, że nod32 to “syf”? :expressionless:

hahahah po co czytać ? ja wiem jak u mnie bylo :slight_smile:

dla mnie to padło gorsze od avasta …

wierz dalej we wszystko co piszą w necie :slight_smile:

Najlepszy anty vir to rozum jest free i kompa nie zamula.

Opinia ta nie jest wyssana z palca tylko poparta doświadczeniami.

Testowałem chyba wszystki antyviry dostępne na vortalu DP i twierdze że każdy ma + i - , jednymsłowem idealnego nie ma.

W kwesti virusów to było i tak że przez miesiąc nie miałem żadnego antyvira a po zainstalowaniu NOD nic nie znalazł.

Ale to oczywiście zależy od tego na jakie strony wchodzisz i co instalujesz na kompie.

Jedyna skuteczna i praktyczna metoda to Linux - ale to już inna bajka.

wirusy na linuxa też już są ale to inna bajka :stuck_out_tongue:

Czytać, a korzystać to OWSZEM nie to samo ale…

Czy ja napisałem, że z niego nie korzystam?:expressionless: To jedno, a drugie to to, że po instalacji nod32 warto zajrzeć w ustawienia i skonfigurować wg. własnych potrzeb, bo raczej bez konfiguracji to te programiki mogą bardziej zaszkodzić wpuszczając bez naszej wiedzy syf na komputer, niż nam pomagać.

Bez obrazy, ale nie umiejętność korzystania z oprogramowania kończy się takimi BEZ SENSOWNYMI odpowiedziami jak Twoje. Inną możliwością moga bys jeszcze konflikty sprzętowe, ale to mniej prawdopodobne.

P.S.

Pracuję z nod32 już od prawie 3 lat nieustannie i nigdy nie miałem powodów do narzekania. Doskonałego antywirusa nie znajdziesz tak czy siak, a polemiki na temat “który lepszy” były, są i będą denne, bo to sprawa indywidualna:) o.

wynikitestuav.jpeg

Ja od lat używam Kasperskiego na dwóch kompach i nie wiem co to wirus. Lepszej rekomendacji chyba nie potrzeba;) Naprawdę polecam, szczególnie, że w powrzechnej opinii uznawany jest za najlepszego antywirusa.

W testach antywirów ważne jest, CO się testuje i w jakich okolicznościach więc na necie (i w gazetach) jak nie pisze jakim dokładnie testom poddają programy to nie ma co tam szukać rozwiązania. Przynajmniej ja tak myślę :slight_smile: Jak się samemu nie spróbuje to się nie dowie, ale w przypadku użytkownika zakładającego ten temat:

JA polecam NOD32, TY polecasz coś innego.

JA nie mówię, że inne programy to syf więc Ty chciej udowodnić dlaczego masz takie zdanie:) ale ok, myślę, że już się trochę rozumiemy.

Pozdrawiam.