Problem z Kartą WinFast TV 2000 XP RM Edition

Witam serdecznie mam wyżej wymienioną karte TV i mam taki problem iż po zamknięciu programu i po ponownym uruchomieniu nie zapamiętuje programów trzeba je wyszukiwać od nowa a po drugie szukam spolszczenia i nowych sterowników do obsługi karty . Wersja sterowników 5.13.1.279 a data ich wydania to 2004-06-17

Liczę na Waszą pomoc. :slight_smile:

Sprawdź tu

Witam w dalszym ciągu nie mam konkretnej odpowiedzi jak zapamiętać programy ustawione i czy może ktoś ma spolszczenie do niej :?:

Radziłbym zaktualizować sterowniki (są z tego roku), ale to raczej nie one maja związek z tym o czym mówisz. Problem w tym, że program Winfast PVR /DTV /PVR2 to chyba najbardziej skopany soft na świecie. Więc spróbuj też zainstalować nowszą wersję softu (adres strony podał mój poprzednik), u Ciebie to będzie bodaj PVR też z tego roku. Spolszczenie, w moim przypadku PVR2 jest wbudowane (u mnie wybiera się go przez PPM w oknie > language > polski/polish).

PS.

Spróbuj może wyeksportować listę kanałów i po ponownym uruchomieniu zaimportować. Taka próba. :slight_smile:

Proszę nazwać temat konkretnie.

Mam tą samą kartę tzn. WinFast TV 2000 XP RM Edition.

Chcę wymienić sterowniki na najnowsze / 2004 r. / ale nie wiem skąd je pobrać ponieważ z j.ang. jestem lewy.

W podanej przez @art678 stronie jest wymienionych kilka podobnych kart.

Serdecznie proszę o pomoc i podanie dokładnego linku prawidłowych sterowników do mojej karty i jeżeli to możliwe to również instrukcji obsługi pilota w j.polskim.

Z góry dziękuję. :slight_smile:

EDIT : szukałem - znalazłem i zrobiłem.

Wszystko gra i buczy. :slight_smile:

Tu jest link do najnowszych sterowników i PVR :

http://www.leadtek.com/eng/tv_tuner/dow … id=6&act=3

Witam ponownie szukam sterowników do tej karty pod system Windows 7/32

Dodane 21.02.2010 (N) 17:13

Ma ktoś jakieś rozwiązanie ?? :frowning: