Dziwny pasek w firefox'ie

Heloł

Mam duży problem z firefox’em, a chodzi o to ze na dole przeglądarki pojawił się jakiś dziwny pasek :roll: (screen)

Podejżewam, że to ja coś zwaliłem, bo stało się to po użyciu (pierwszy raz w życiu :stuck_out_tongue: ) programu jv16 PowerTools …

Wiecie jak to naprawić, bo to jest strasznie wkurzające :idea:

Akurat mecz oglądalem dlatego na screenie załapał sie sopcast

ps. wiem że nazwa tematu jest hm… głupia ale nie wiem jak to określić

-Pobierz najnowszą wersje Firefox’a

-Odinstaluj poprzednią (tą co aktualnie masz)

-Wykasuj katalogi Firefox’a, które pozostały tj. np. C:\Documents and Settings\koza\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox

-Przeczyść rejestr RegCleanerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 automatycznie i ręcznie (czyli zafajkuj i wywal wpisy Firefox’a)

-Zainstaluj najnowszą wersję.

mam

a zakładki zostaną? i strony które przeglądałem ?

goodprogram , proszę zlikwidować choinkę w poście. Więcej emotek nie było?

nice, ledwo 6 emotek :x

zakładki sobie zapisz

[plik->import/eksport] EDIT “raczej menadżer zakładek -> eksport”

A co do historii to nie wiem w jakim katalogu ff przechowuje historię. A tak bardzo Tobie potrzebna jest historia przeglądanych stron??

no ta, nie chce nic stracić :stuck_out_tongue:

w tym katalogu co podałem jest katalog Cache tam jest historia. przenieś go gdzieś na czas re instalacji a potem przywróć.

Nie słuchaj tego, co pisze p19koz! Zbędne działania, które tylko wprowadzają zamęt. Taki pasek wskazuje jednoznacznie na konflikt rozszerzeń. Wyłączaj pojedynczo kolejne rozszerzenia, aby wykryć, które się “gryzą”.

VPN , to nic nie dało, powyłączłem wszystkie dodatki jakie mam i dalej jest to samo :?

wcześniej wszystko bylo ok, przypominam że to się stało po uzyciu jv16 PowerTools,

W takim razie przeprowadź Standardową Diagnostykę.

Ale po co jak to się stało po użyciu jv16?

Być może uszkodzony jest jakiś plik w profilu. Dopiero gdy SD nie pomoże trzeba zrobić pełen reinstall Firefoksa.

Dodatkowo w opisie SD można znaleźć wskazówki jak zrobić kopię profilu.

Ale po co ma to robić jak to się stało po użyciu jv16?

Goodprogram co ty tym jv16 robiłeś? Czyściłeś rejestr? Jeśli tak to napewno utworzyła się kopia zapasowa.

dobra koledzy 8)

thx za zainteresowanie

poradziłem sobie- usunęłem firefoxa i wszystko co związane i zainstalowałem na nowo :stuck_out_tongue:

temat można usunąć :wink:

taa… takie doświadczenie :stuck_out_tongue:

ale juz wszystko chodzi :smiley: