Zwiększenie rozmiaru dysku C:

http://img218.imageshack.us/my.php?imag … rtecr8.jpg

Mam taką sytuacje i nie wiem jak mogę powiększyć rozmiar partycji C jak biore zeby wydzielil wolne miejsce z partycji D to potem nie moge dodac tego do partycji C. Prosze o pomoc!

Ściągnij sobie program PowerQuest PartitionMagic i jak chcesz spolszczenie i tam masz pełno funkcji dyskowych m.in. dzielenie dysków, powiększanie partycji itp.

Ściągnij sobie program PowerQuest PartitionMagic i jak chcesz spolszczenie i tam masz pełno funkcji dyskowych m.in. dzielenie dysków, powiększanie partycji itp.

nie wiem jak to jest w GParted - używałem PartitionMagica i Ranish Partition Managera - tam obeszło się bez problemów…(obydwa na Dobrych Programach)

wlasnie sciagnolem ale nie wiem co zrobic zeby powiekszyc partycje c ale bez formatu

co ściągnąłeś?

włączasz program i w zakładce zadania masz “Resize a partition” potem bierzesz “next” zaznaczasz partycje, któram ma być zmieniona © i potem “next” i wybierasz z której partycji ma być zabrane potem wpisujesz o ile ma być zwiększona partycja i masz podsumowanie bierzesz “finish” i resetujesz kompa.

ok. juz zrobilem wielkie dzieki !

W pobieralni dobreprogramy jest ten program PowerQuest PartitionMagic w wersji trial i jest dopisane:

“Uwaga program bezpłatnie oferowany jest jedynie w 60 - dniowej wersji demo. Można w programie robić wszystko, jednak nie można dokonać faktycznych zmian…”

Czy to oznacza, że można się programem pobawić ale nic nie można zrobić.