Jak zintegrować sterownik sata windows XP dla Amilo Pi 2530

Posiadam Laptopa Fujitsu Siemens Amilo Pi 2530. Jest on zbudowany pod preferowany system Windows Vista, niestety nie za bardzo Vista na nim działa a raczej działa w żółwim tempie i dlatego chce zainstalować na nim windows XP i tu zaczynają się schody.

Posiadam wszystkie płytki ze sterownikami pod windows XP i w momęcie kiedy następuje instalacja XP system alarmuje że nie znalazł żadnych dysków na moim laptopie i instalacja zostanie przerwana.

Domyślam sie żę xp potrzebuje sterownika sata dysku twardego, lecz kiedy wciskam F6 aby podać sterownik to system chce dyskietkę ale przecież ten laptop nie posiada stacji dyskietek a z płyty CD wskazać nie mogę.

Więc jak zintegrować sterowniki sata wraz z płytą instalacyjną Windows XP tak by dało się go zainstalować na moim laptopie bez stacji dyskietek??

Tak

Witam :slight_smile:

Zainstaluj sobie program nLite:

1.) Włóż płytę z Windowsem XP do napędu.

2.) Utwórz sobie nowy folder na dysku twardym.

3.) Zaznacz wszystkie pliki znajdujące się na płycie, np poprzez naciśnięcie Ctrl +A i skopiuj je do utworzonego folderu.

4.) Uruchom program nLite, wskaż folder ze skopiowanymi plikami Windowsa.

5.) Następnie zaznacz zakładki sterowniki , oraz Bootowalny iso

Myślę, że dalej już sobie poradzisz, to tylko kwestia wskazania folderu ze sterownikami SATA oraz wypalenie zintegrowanej już z nimi płyty.

Serdecznie Pozdrawiam :slight_smile:

Zmarnowałem dziesięć płyt i nic z tego nie wyszło nie mam pojęcia czy ja robię błąd czy ten laptop jest jakiś inny. Robiłem to dziesiątki razy i udawało się a przy FS nie wychodzi nic.

czesc

Dodane 26.12.2009 (So) 10:27

Jak zintegrować sterownik sata windows XP musze miec najpierw viste zeby zintegrowac sterowniki