Problem z połączeniem filmów w całość

Witam. Mam problem z połączeniem kilku filmów w całość. Każdy z tych filmów ma inne Frame Rate. Mam 3 filmy po 5 min i chciałbym je złączyć. Próbowałem już AVI Joiner ale obsługuje on tylko filmy o tych samych Frame Rate. Podobnie sytuacja miała się z VirtualDub tylko że w tym programie wyskakiwał jakiś błąd. Chciałbym spróbować z programem Windows Movie Maker ale kiedyś go wykasowałem i nie wiem jak go przywrócić z płyty od Windowsa XP. Dziękuje i pozdrawiam.

Spróbuj VirtualDub + AviSynth

Opis funkcji AviSynth i mały poradnik jak pisać skrypty znajdziesz pod tym linkiem

Dodatkowo przyda Ci się troszkę informacji odnośnie konfiguracji kodeków. Znajdziesz je tutaj - polecam kodek Xvid :stuck_out_tongue:

Sposób ten jest dosyć skomplikowany, jednak po dokładnym zapoznaniu się z artykułami i odrobinie chęci do eksperymentów można osiągnąć niezłe efekty.

Ewentualnie sprawdź czy są one zakodowane tym samym kodekiem, wtedy może sobie poradzi VirtualDubMod 1.4.11 Syskin

Lub poczekaj, aż ktoś podpowie jak przywrócić WMM - ten sposób chyba będzie najłatwiejszy :mrgreen:

Witam i dzięki za odpowiedź. Znalazłem łatwiejszy i szybszy sposób. Wystarczy mieć program AVI Frame Rate Changer i w nim można zmienić Frame rate filmów tak aby każdy miał taki sam. Następnie programem Avi Joiner złączyłem wszystko w całość. Dziękuje i pozdrawiam.