Nie można zainstalować oprogramowania HP Photosmart C3180

Jak w temacie.Instalacja przebiega normalnie i pod koniec (krok3/4 tak w połowie) wyskakuje, że instalacja nie może być ukończona lub komp sie zawiesza. Mam XP PRO SP2, i system widzi i instaluje drukarkę, ale drukarka ma jakiś problem też. Powiedzmy drukuje 5 stron i koniec, dalej nie chce. Najczęściej pali sie kontrolka " Sprawdź papier" . Papier ani nie jest zagięty ani pogięty. Po którymś tam razie wciśnięciu “ANULUJ” na drukarce papier wychodzi w nienaruszonym stanie. Wirusa na 99% nie mam żadnego, 3 dni temu były sprawdzane logi HJT i ComboFixa. Nie wiem czy to może jakiś wadliwy egzemplarz, czy może zła konfiguracja kompa. Może ktoś miał podobny problem?

Jeśli przy instalacji drukarka jest podłączona - odłącz ją. Drukarkę powinno się podłączać po instalacji sterowników.

Problemem może być również uszkodzony sprzęt. jak jest na gwarancji - zanieś do serwisu, niech sprawdzą.

Lub podczas instalacji sterownika, gdy instalator o to poprosi.

Udało sie zainstalować. Zawsze postępuje wg poleceń instalatora. Ale drukarka, właściwie urządzenie wielofunkcyjne, ciągle ma “kaprys” parę stron i szlus…Chyba pozostaje serwis. A czy może mieć na to wpływ, że z tydzień temu był format? Na pewno dobrze przeprowadzony. Wszystkie inne oprogramowania działają bez zarzutu.

to nie wina formatowania systemu, posiadam to urzadzenie od roku w tym czasie bylo 5!!!

Też moje kupiłem w Media. Doczytałem się, że HP daje 90dni gwarancji na oprogramowanie zawarte na płycie. Czyli co? Po 90 dniach płyta ulega samozniszczeniu?:). Chyba najlepiej będzie je sprzedać, wizja takiego “latanie” po serwisach i czekania na sprzęt…aż mi się nie chcę :slight_smile: