Nie ma nazw użytkownika koło procesów?!

20953task.JPG

Jak widać na screenie nie mam nazw użytkowników koło procesów. Robiłem wczoraj formata bo mi coś windows szalał, przed formatem tak było i po formacie też jest ?!

Jak może być tego przyczyna ?

Dzięki, za pomoc

PascalHP.

Wybierz Widok potem wybierz kolumny i zaznacz nazwa użytkownika . Powodzenia

Jest zaznaczone, tak by nie było tej kolumny wcale. W zakładce Użytkownicy też nie ma nic. Przed formatem miałem problem, że z moim znajomym przez vnc łączyło się bez hasła, ale dalej tak jest. Czy te sytuacje wykonuje jakiś program?

Log z Hi Jacka:

http://wklej.org/id/b754998243

edit:

już się naprawiło (ale tak samo było przed formatem naprawiało się i znowu znikało)

A oprócz tego to nie mogłeś włączyć żadnego programu czy nawet Mój Komputer?? Ja miałam właśnie coś takiego. Po kilku restartach, a potem wyłączeniu explorer.exe wszystko działało.

na razie działa.

problem nadal występuję, pomoże ktoś ?

A jakiego masz antywirusa?

Norton Antivirus 2008 - pełny skan nic nie pomógł. Przypominam że po formacie nadal występuję ten problem.

Przed i po formacie miałem i mam Nortona. Czyżby jego wina ?

Chyba tak… ja mam Kasperskiego i raz do czasu takie coś występuje.

Czyli masz podobny problem do mojego ?

Naliczyłem już cztery osoby na forum które mają taki problem, czyżby łatka Microsoftu ?

“Nałogowo” ten problem u mnie nie występuje. Ale był.

Ale to dziwne że cztery osoby, mają ten problem. I Po zainstalowaniu systemu nadal występuję, mnie osobiście wydaję się, że wina leży w poprawkach microsoftu.

Terminal Services (Usługi terminalowe) włączyć trzeba jak komuś tak brakuje tej pozycji w menadżerze.

Może i w poprawkach, ale ani jednej z nich nie mam zainstalowanej.

Otwórz notatnik i wklej

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\TermService]

"Start"=dword:00000003

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki >> scal z rejestrem >> restart

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

:slight_smile:

Ok, działa. Dzięki Ci Bardzo.

Wiesz może czego to wina, bo jestem ciekaw.

Problem znowu się powtarza.

Kolega już o tym wspomniał wyłączoną miałeś Usługę terminalową

Dla czego to się u ciebie samo wyłącza to nie wiem może wirus?

Czy ten problem powtarza sie po ponownym uruchomieniu systemu czy w trakcie pracy?

:slight_smile:

To nie jest zależne od konfigu systemu, tylko od jakiegoś syfu z MicroSoftu (przynajmniej takie mam przypuszczenia, bo 4 osoby to nie mało.) Dlatego pożyjemy zobaczymy, może microsoft postara się coś z tym zrobić jak to jego wina ;p