Nie wyraźna grafika, problem z grami

Witam. Od jakiś 2 tyg mam problemy z grafiką. Gdy gram w CSa obraz jest bardzo nie wyraźny :

http://img292.imageshack.us/img292/930/grafavr2.png

Czym to jest spowodowane ? Dodam że na pulpicie i przy przeglądaniu zdjęć pojawiają się kropki podobne do tych ze screenu…

Mam grafikę Radeon 9200.

Blastoise , pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8 (najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Jeżeli te zabiegi nie pomogą, to wyjmij kartę graficzną z portu, przedmuchaj port, przy okazji odkurz pozostałe podzespoły.

Jakie posiadasz chłodzenie na karcie graficznej ? jeżeli aktywne, to sprawdź na załączonym komputerze, czy wentylatorek na karcie w ogóle działa.

a może karta uszkodzona

Brak sterów albo karta się kończy - czysta natura

co się kończy?

Ona się czasem nie przegrzewa?

Nie mam chlodzenia na karcie tylko na procku. Zrobie później jak kazał seba.

Jak to nie masz chłodzenia… #-o =P~ Chyba aktywnego czyli wiatraczka bo pasywne czyli radiator musisz mieć. A radiator może się zaczął zbyt mocno zacz grzać i karta nie działa stabilnie.

No chodziło mi o wiatraczek :stuck_out_tongue:

Zainstalowanie sterowników nic nie dało :frowning: Spróbuje wyciągnąc grafe i przeczyścić ręcznie…

Nic, jest tak samo :frowning:

niepisz posta pod postem (swoim) używaj opcji edytuj a ta karta pewnie uszkodzona jak już mówiłem zobacz czy u kogoś innego działa

moim zdaniemto zob tak: pozycz od kogos karte podobnego typu wloz ja i zobacz czy jest to sao. Jesli to samo to czytalem na kilku stronach ze jest to “efekt wypalnia karty” Powiedz ile karta ma miesiecy

to nie efekt ‘wypalanie sie’ karty, tylko przegrzania rdzenia lub wypalenia sie gluta na nim, zwanego pasta

wyczysc radiator, zmien paste pod nim i ew. dodaj jakis nawiew - wystarczy 80’@5v

uwaga na rdzen przy zdejmowaniu/zakladaniu - jest kruchy i latwo go uszkodzic

jesli nie pomoze, pomocnym moze byc atitool - obniz taktowanie rdzenia