Wyłącza sie komp i programy

Witam,

mam taki problem ze komp sam sie resetuje. Czasami z 2 dni jest spokój a czasem potrafi sie wyłączyć kilka razy pod rząd (w ciagu ostatnich 30 min 2 razy). Ostatnio jak zgrywałem płytę audio windows media playerem to wyłączył sie (nie przesadzajac) 20 razy! (zajelo mi 2h zanim w koncu zgrałem płyte na dysk). Zasilacz zmieniałem w sumie niedawno (jakies pół roku temu), bo stary sie spalił, nowy ma 400 W. Wydaje mi sie, ze to moze byc wina procka, ktorych byc moze sie grzeje (celeron 2,4).

Drugi problem jest taki że często pojawiają mi się błędy w stylu “wystapił błąd z…, nie wysyłaj” na roznych programach (przegladarki, gry, komunikatory itd.), nawet błedy ‘explorer.exe’. Dodam ze formata nie robiłem chyba z ponad 2 lata (wczesniej miałem podobne problemy, jak zmeniłem pamiec (komp był w serwisie) to przestał sie wyłaczac, ale od niedawna znowu sie resetuje, miałem tez problemy z tymi bledami, raz mniejsze, raz wieksze, czasami na jakis czas samo mu ‘przechodziło’ :wink: ). Jeszcze dodam tyle ze przez caly czas jade na darmowym avascie, wiec pewnie mam tyle wirusów ze sie w pale nie miesci.

Jakiej marki jest ten zasilacz?

Ad1

Jakie masz chłodzenie? Sprawdź temperatury w biosie, może sie przegrzewać.

Ad2

Daj log z HijackThis i Combofixa po zapoznaniu się z tematem viewtopic.php?f=16&t=36654 następnie z tym viewtopic.php?f=16&t=213350 i załóż nowy temat w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis :wink:

Zasilacz model ‘take me 400’. Tyle przeczytałem z zasilacza, nie mam pudełka bo wymieniał mi go wujek :wink: Jak cos to sie z nim skontaktuje.

Jak dokładnie sprawdzić temp. w biosie?

Logi dodam dzisiaj, ale to juz w innym dziale.