Znieknęły mi wszystkie dźwięki

czy ktoś mógłby mi pomóc?

w jednej chwili zniknęły mi wszystkie dźwięki, jak uruchamiam winampa wyświetla się komunikat, że coś tam jest nie tak ze sterownikami, a w nagłówku jest nazwa DirectSound output v2.47.

przeinstalowałam winamp, ale nic się nie naprawiło :frowning:

moja płyta główna to: AS Rock K7VT4A Pro

a karta dźwiękowa to chyba VIAAC’97 Enhanced Audio Controller

tak przynajmniej pokazuje everest w Multimediach w PCI/PnP

co mam zrobić??? potrzebuję dźwięków, bo musze przygotować muzykę na jutro do pracy! !!

POMOCY! !!

Aktualizacja sterowników powinna pomuc

a jeżeli jednak nie to przeinstaluj karte

zaznaczam, że jestem tylko kobietą i powyższa podpowiedź jest dla mnie mglista

http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=2&Type=1

Zanim ściągniesz wybierz uprzednio jaki masz system. Odinstaluj te stery które masz teraz, wyczyść rejestr programem Jv16Powertools i zainstaluj te z linka.

Start > panel sterowania > system > sprzęt > menadżer użądzeń > kontrolery dźwięku - rozwiń / wyszukaj VIAAC’97 > ppm (prawy klawisz myszy) > aktualizuj sterownik > tylko tym razem > Zainstaluj porogramowanie automatycznie

ok. a które sterowniki z tej listy http://www.viaarena.com/default.aspx?Pa … CatID=1010

mam wybrać?

jak mam odinstalować stare sterowniki? mam odinstalować całe “VIA Platforma Menadera Urządzeń”?

próbuję zaktualizować Realtek AC’97 Audio for VIA ® Audio Controller

Po aktualizacji sprawdź ustawienia w panel sterowania > dźwięki i użądzenia audio i w menadżer efektów dźwiękowych - szczegulnie zobacz czy kolory wyjść są przypisane do odpowiednich użądzeń

marku solak - nalezy Ci się puchar świata w zdalnym naprawianiu komputerów, nic nie sprawdziłam co prawda, to znaczy tych kolorów, ale wszystko działa, dźwięki systemowe, z www i winamp

później jeszcze sprawdzę filmy, ale raczej też powinny działać, prawda?

dzięki wielkie! !!

a jak to się mogło stać, że to się wszystko tak nagle popsuło? tak z ciekawości pytam