Problem ze ściąganiem z Firefoxa

Witam

Mam Firefoxa od kilku miesięcy. Jest bardzo szybki i fajny.

Ale ostatnio robi mi się z nim coś dziwnego np. gdy próbuje ściągnąć jakiś program m.in ze strony http://www.dobreprogramy.pl to nie pojawia mi się okno pobierania. Gdy patyrze do katalogu gdzie powinien się ściągnąć plik też go nie ma :frowning:

Co się dzieje ??

Jak to naprawić ??

Pomocy !!

Rozwiązanie: http://www.mozillapl.org/forum/about-33120.html

Robie tak :

wchodze do Documents and Settings potem do nazwy profilu i tu się gubie …

Nie mam folderu Dane aplikacji :frowning:

Nie wiem już co się dzieje, jak odinstalowałem Firefoxa i zaistalowałem na nowo też się nie dało ściągnąć :frowning:

Witam

Aby pojawił się ten folder kliknij: panel sterowania => opcje folderów => zakładka “widok” i kliknij pokaż ukryte pliki i foldery, potem zastosuj i ok

Pozdrawiam

Skoro się gubisz to może załóż sobie katalog o jakiejś nazwie np “c:\pobrane” potem w firefox’ie wejdź w zakładkę narzędzia-> opcje -> karta “główne” i tam sobie zaznacz w “pobieranie” “pobierane pliki zapisuj do” " c:\pobrane"

Powodzenia. Może pomoże. Jeśli tak to daj znać

Ale mieszacie, a w instrukcji, do której link podałem wszystko jest bajecznie wytłumaczone, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i zastosować się do wskazówek.

Czy ty uważasz że ja jestem jakiś “obcy” przecież nie mówie o tym !!

Aha. :smiley: to przez tego browarka. Ja mam zainstalowany Free Download Manager ( z Dobrych Programów pobrałem) i nie mam takich kłopocików. Może to dzięki niemu. Spróbuj Firefoxa odinstalować za pomocą programu np. Revo Uninstaler (sam już nie wiem skąd go mam ale jest darmowy i dobry) a potem zainstaluj go ponownie. Hm ale jak go pobierzesz? Podaj maila

Powiem szczerze z Mozilli korzystam już ponad 2lata i zawsze miałem wątpliwości co do managera pobierania plików =) ale znalazłem to downthemall

A co do twojego problemu to przeczytaj to do czego odnosi sie link który podał kolega

DownThemAll (or just dTa) is a powerful yet easy-to-use Mozilla Firefox extension that adds new advanced download capabilities to your browser.

DownThemAll lets you download all the links or images contained in a webpage and much more: you can refine your downloads by fully customizable criteria to get only what you really want.

DownThemAll is all you can desire from a download manager: it features an advanced accelerator that increases speed up to 400%, it allows you to pause and resume downloads at any time and, last but not least, it's fully integrated into your favorite browser!

Naprawdę polecam

Dzięki wam za pomoc. Wszytko gra i buczy :slight_smile:

Nie no, podajecie obejście, a nie rozwiązanie problemu. Po usunięciu pliku downloads.rdf z katalogu profilu Firefoksa wszystko musi wrócić do normy. A jeśli nie można go znaleźć wystarczy wykonać Standardową Diagnostykę, która również pomoże.

Wykonałem Standardową Diagnostykę i bardzo pomogło - Jeszcze raz dzięki za pomoc :slight_smile: